Tsunami 1

Doğanın en acımasız ve en korkunç olaylarından biri olan tsunamiler, verdikleri büyük zararlarla insanların hayatlarında büyük yaralar açabiliyorlar. Sizler için sayfamıza korkunç tsunami dalgalarının verdikleri zararları anlatan fotoğrafları taşıdık.


Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN son yayınları (tümünü gör)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/80umVIoQ-630x472.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/80umVIoQ-150x150.jpgFatih ELTUNYaşamTsunami ResimleriDoğanın en acımasız ve en korkunç olaylarından biri olan tsunamiler, verdikleri büyük zararlarla insanların hayatlarında büyük yaralar açabiliyorlar. Sizler için sayfamıza korkunç tsunami dalgalarının verdikleri zararları anlatan fotoğrafları taşıdık.Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...