İnsanı şaşkına çeviren bu resimler digital bir makina ile çekilmiş resimler değil. İnanması güç ama gerçek. Bu resimler fırça ile yapılmış yağlı boya tabloları.

Gerçek bir fotoğrafla çizilen resmi ayırt etmek aslında çok da zor olmasa gerek. Ancak Roberto Bernardi‘nin resimlerini gerçeğinden ayırmak neredeyse imkansız gibi.

Yağlı boya tablolarıyla bilinen ve gerçek bir fotoğraf karesini yağlı boya çalışmasıyla beyaz kağıda aktarabilen usta sanatçı, eserlerine her geçen gün yenisini ekliyor ve izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor.

Roberto Bernardi'nin Yağlı Boya Tabloları 1Roberto Bernardi'nin Yağlı Boya Tabloları 2Roberto Bernardi'nin Yağlı Boya Tabloları 3Roberto Bernardi'nin Yağlı Boya Tabloları 4Roberto Bernardi'nin Yağlı Boya Tabloları 5Roberto Bernardi'nin Yağlı Boya Tabloları 6

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/25906d1324421998-yagli-boya-tablo-1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/25906d1324421998-yagli-boya-tablo-1-150x150.jpgFatih ELTUNYaşamİnsanı şaşkına çeviren bu resimler digital bir makina ile çekilmiş resimler değil. İnanması güç ama gerçek. Bu resimler fırça ile yapılmış yağlı boya tabloları. Gerçek bir fotoğrafla çizilen resmi ayırt etmek aslında çok da zor olmasa gerek. Ancak Roberto Bernardi'nin resimlerini gerçeğinden ayırmak neredeyse imkansız gibi. Yağlı boya tablolarıyla bilinen ve gerçek bir...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...