Hani bazı anlar vardır gözünüzün önünde öyle bir manzara oluşur ki keşke fotoğrafını çekebilseydim dersiniz. İşte o anlar hiçbir zaman sizi hazırlıklı yakalamaz çok kısa bir zaman içerisinde olur biter ve sizi kendine hayran bırakır. 

İnternet’te son bir kaç senedir ” O Anlar” adı altında böyle bir çok fotoğraf karesi yayınlandı. Aslında resmi çekilen durumlar günlük hayatımızda gördüğümüz olaylar, belki bir çoğumuz farkına bile varmıyoruz ama bu olaylar öyle bir anda fotoğraflanıyor ki o an göremediğimiz ayrıntıları görür hale geliyoruz. 

O An Fotoğrafları (8)

Peki bu fotoğraflar nasıl çekiliyor? İnsanlar fotoğraf makinası elinde böyle bir karenin ortaya çıkmasını mı bekliyor? Bence bu fotoğraflar beklenerek yada planlanarak çekilecek fotoğraflar değil. Doğru zaman, doğru mekan ve doğru bakış açısının bir araya gelmesi ile ortaya çıkıyor.  

O An Fotoğrafları (6)

Burada yayınlayacağımız fotoğrafların kurgu olmadığı, planlanmadığı sadece fotoğraf çekmek isterken tesadüfen yakalanmış kareler olduğu söyleniyor. 

O An Fotoğrafları (2)

İşte amatör fotoğrafçıların yakaladığı O An Fotoğrafları

O An Fotoğrafları (10)

O An Fotoğrafları (7)

O An Fotoğrafları (5)

O An Fotoğrafları (1)

O An Fotoğrafları (3)

O An Fotoğrafları (4)

O An Fotoğrafları (9)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/O-An-Fotoğrafları-1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/O-An-Fotoğrafları-1-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamO An Fotoğrafları,O AnlarHani bazı anlar vardır gözünüzün önünde öyle bir manzara oluşur ki keşke fotoğrafını çekebilseydim dersiniz. İşte o anlar hiçbir zaman sizi hazırlıklı yakalamaz çok kısa bir zaman içerisinde olur biter ve sizi kendine hayran bırakır.  İnternet'te son bir kaç senedir '' O Anlar'' adı altında böyle bir çok fotoğraf karesi...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...