Size de denk geldi mi bilmiyorum ama bana denk geldi ve çok memnun kaldım… Mars Cinema Club, Cinemaximum sinema salonlarını tercih edenler için harika bir kampanya başlatmış. Bu kampanya dahilin Mars Cinema Club Black Kart üyesi oluyorsunuz ve birbirinden güzel avantajlara sahip oluyorsunuz. Sinemaya gitmeyi seviyorsanız birde sık sık gidiyorsunuz bu kampanyayı kaçırmayın derim.

Daha önce de görmüştüm fakat ilgilenmemiştim. Dün neymiş ne değilmiş diye bir sorayım dedim ve hemen üye olmaya karar verdim. Kısa bir forum doldurarak bu kampanyaya üye oluyorsunuz. Hatta rica ederseniz görevli sizin için dolduruyor formu. Formu doldurduktan sonra size verilen kart ile hiç beklemeden kampanyanın avantajlarından yararlanabiliyorsunuz.

kart

Peki bu kampanyanın avantajları neler;

– Bu kampanya kapsamında aldığınız üyelik kartınızı her sinema bileti alırken kullanıyorsunuz. Her bilet alımı size 1 puan kazandırıyor. Kartınızda biriken her 8 puan size hediye sinema bileti kazandırıyor. Yani, haftada bir film seyrettiğinizi düşünürsek, 2 ayda bir sinema bileti kazanırsın. Bu da yılda 6 film eder. Bu zamana kadar izlediğim filmleri düşünüyorum da, onlarca filmi bedavaya seyredebilirdim. 

– Bu üyeliğin diğer bir avantajı alışverişte karşımıza çıkıyor. Eğer Mars Cinema Club Black üyeliğiniz varsa, filmlerin vazgeçilmez unsuru olan mısırı daha ucuza alabiliyorsunuz. Orta boy mısırı küçük boy fiyatına, büyük boy mısırı orta boy mısır fiyatına alabiliyorsunuz.

Bu kampanya benim çok hoşuma gitti. Sizin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm için sayfamıza taşımaya karar verdim. Herhangi bir Cinemaximum sinema salonundan kartınızı alabilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/kart.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/kart-150x150.jpgFatih ELTUNYaşamSize de denk geldi mi bilmiyorum ama bana denk geldi ve çok memnun kaldım... Mars Cinema Club, Cinemaximum sinema salonlarını tercih edenler için harika bir kampanya başlatmış. Bu kampanya dahilin Mars Cinema Club Black Kart üyesi oluyorsunuz ve birbirinden güzel avantajlara sahip oluyorsunuz. Sinemaya gitmeyi seviyorsanız birde sık sık gidiyorsunuz bu...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...