Maria Cano ünlü uluslararası bir doğa fotoğrafçısıdır. Yetenekli fotoğrafçı vahşi hayvanların çarpıcı fotoğraflarını yakalar ve tüm Dünya ile paylaşır.

Maria Cano bu alanda pek çok ödül almıştır. Hayvanların gözlerinden ve bakışlarından etkilendiğini söyleyen Maria Cano çektiği fotoğrafları güçlü ve samimi olarak tanımlıyor.

Vahşi Yaşam (11)

Çok genç yaştan beri bu işi yapan Maria Cano Dünyanın pek çok yerinde fotoğraf çekimi yapmıştır. Cape Town, Londra, İspanya da sergiler açan fotoğrafçının 2012 yılında 2. kitabı yayınlanmıştır.

Vahşi Yaşam (5)

Vahşi Yaşam (8)

Vahşi Yaşam (9)

Vahşi Yaşam (4)

Vahşi Yaşam (3)

Vahşi Yaşam (10)

Vahşi Yaşam (1)

Vahşi Yaşam (2)

Vahşi Yaşam (6)

Vahşi Yaşam (7)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/09/Vahşi-Yaşam-9.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/09/Vahşi-Yaşam-9-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamMaria Cano,Vahşi Yaşam Fotoğrafları,Vahşi Yaşam ResimleriMaria Cano ünlü uluslararası bir doğa fotoğrafçısıdır. Yetenekli fotoğrafçı vahşi hayvanların çarpıcı fotoğraflarını yakalar ve tüm Dünya ile paylaşır. Maria Cano bu alanda pek çok ödül almıştır. Hayvanların gözlerinden ve bakışlarından etkilendiğini söyleyen Maria Cano çektiği fotoğrafları güçlü ve samimi olarak tanımlıyor. Çok genç yaştan beri bu işi yapan Maria...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...