Margarita Kareva  fantezi fotoğraf konusunda uzmanlaşmış Rusya asıllı fotoğraf sanatçısıdır.

Margarita Kareva’nın fotoğraflarına bakarak 3 yıldır bu işi yaptığına inanmak zor. Fotoğraflarının hepsi ayrı bir masal diyarından gelmiş gibi , farklı bir masalı anlatır gibi.  

Margarita Kareva ‘nın fotoğraflarının temel unsurları kadınlar doğa ve hayvanlar. Kadınlar kimi fotoğraf karesinde peri, kimi karede prenses , kimi karede cadı ama hepsinin ortak özelliği bu kadınların çok güzel ve çok sıra dışı olması. 

Kısa zamanda böyle bir başarı yakalayan sanatçının sırrı hayal gücü ve özverili çalışması. Fantezi kitapları ve masallardan ilham alınarak  çekilmiş bu fotoğrafları sizin için bir araya getirdik.  Büyülü bir dünyanın kapılarını açan fotoğraflar karşınızda. 

Margarita Kareva (1)

Margarita Kareva (3) Margarita Kareva (4) Margarita Kareva (5) Margarita Kareva (6) Margarita Kareva (7)

Margarita Kareva (10) Margarita Kareva (11) Margarita Kareva (12)

Margarita Kareva (9)

Margarita Kareva (2)

Margarita Kareva (8)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/Margarita-Kareva-61.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/Margarita-Kareva-61-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamMargarita Kareva,Margarita Kareva Fotoğrafları,Margarita Kareva ResimleriMargarita Kareva  fantezi fotoğraf konusunda uzmanlaşmış Rusya asıllı fotoğraf sanatçısıdır. Margarita Kareva'nın fotoğraflarına bakarak 3 yıldır bu işi yaptığına inanmak zor. Fotoğraflarının hepsi ayrı bir masal diyarından gelmiş gibi , farklı bir masalı anlatır gibi.   Margarita Kareva 'nın fotoğraflarının temel unsurları kadınlar doğa ve hayvanlar. Kadınlar kimi fotoğraf karesinde peri,...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...