Makro fotoğrafçılık yani çok küçük nesneleri büyüterek fotoğraflarını çekmektir. Son zamanlarda özellikle fotoğraf çekmeye yeni başlayanları en çok heyecanlandıran türlerden biri.

Makro fotoğraflar insana bambaşka bir dünyanın kapısını açar. Normalde dikkatinizi çekmeyen hatta dikkatli baktığınızda dahi ilginç bir şey göremediğiniz nesnelere bambaşka bir gözle bakmanızı sağlar. Makro fotoğrafçılık Dünya’ya bambaşka bir pencereden bakmaktır. 

 

Makro Fotoğraf Çekimi (1)

Makro fotoğraf yöntemiyle çekilmiş su damlası resimlerini sizin için bir araya getirdik. Bu resimlerin sizi de büyülü bir Dünya’ya götüreceğinden eminim. 

Makro Fotoğraf Çekimi (2)

Makro Fotoğraf Çekimi (3)

Makro Fotoğraf Çekimi (4)

Makro Fotoğraf Çekimi (5)

Makro Fotoğraf Çekimi (6)

Makro Fotoğraf Çekimi (7)

Makro Fotoğraf Çekimi (8)

Makro Fotoğraf Çekimi (9)

Makro Fotoğraf Çekimi (10)

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/Makro-Fotoğraf-Çekimi-5.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/Makro-Fotoğraf-Çekimi-5-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamMakro Fotoğraf Çekim Teknikleri,Makro Fotoğrafçılık Nedir?Makro fotoğrafçılık yani çok küçük nesneleri büyüterek fotoğraflarını çekmektir. Son zamanlarda özellikle fotoğraf çekmeye yeni başlayanları en çok heyecanlandıran türlerden biri. Makro fotoğraflar insana bambaşka bir dünyanın kapısını açar. Normalde dikkatinizi çekmeyen hatta dikkatli baktığınızda dahi ilginç bir şey göremediğiniz nesnelere bambaşka bir gözle bakmanızı sağlar. Makro fotoğrafçılık Dünya'ya bambaşka...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...