Şöyle çamların altında, mis gibi havada, kuş sesleri altında huzur terapisi gibi bir kahvaltıya ne dersiniz?

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde kurulan Park Orman tesisleri unutulmaz bir gün için sizleri bekliyor. Belediyenin yaptırdığı Park Orman tesisleri gerçekten çok güzel oldu. İnsan akın akın doğanın keyfini çıkarmaya buraya geliyor. Sınırsız piknik alanları, tuvalet, su, market ihtiyacı aklınıza ne gelirse burada bulabiliyorsunuz. Yani piknik yapmak için her şey ayağınız altında. Bunların yanında çocuklar için oyun alanları ve çok güzel bir cafedesi bulunmakta.

Kemalpaşa Park Orman'da Kahvaltı ve Piknik Keyfi 1

Daha bitmedi !

Kemalpaşa Park Orman’da bisiklete binebilir kır yürüyüşü yapabilirsiniz. Eğer ata binmeyi seviyorsanız turlara katılabilirsiniz. Attan korkuyorsanız saati 50 TL den atv turları var. Ormanın içinde grup olarak dolaşabiliyorsunuz. Eğer yanılmıyorsam motosiklet turları da var.

Sabah kuş sesleri arasında ağaçların altında bir kahvaltı da yapabilirsiniz. Hem de fiyatlar çok ama çok uygun. Şu kadarını söyleyeyim çay 1 TL. Peynir ve reçel çeşitleri; sucuk, salam vs .kahvaltıda isteyebileceğiniz her şey mevcut menüde.

Kemalpaşa Park Orman'da Kahvaltı ve Piknik Keyfi 2

Kemalpaşa Park Orman’da ihtiyacınız olacak her şey düşünülmüş. Namaz kılacaklar için mescitte var. Konser ve aktiviteleri takip ederseniz bütün gününüzü eğlenerek geçirebilirsiniz. Araç park sorunu da yok. Çok kalabalık olmasına rağmen aracımızı çok kolay bir şekilde park ettik. Yukarı Kızılca yolundan gidersiniz tesisin alt tarafına çıkabiliyorsunuz. Burası araç park etme konusunda daha rahat.

Kemalpaşa Park Orman'da Kahvaltı ve Piknik Keyfi 3

Adres bilgileri şöyle;

Yukarıkızılca köyü Kemalpaşa-İzmir

Kemalpaşayı geçtikten sonra Ören istikametine yaklaşık 7-8 km ilerliyorsunuz. Yolun sağında Paşam Restoranı geçtikten sonra sağ girip orman yolunda  buraya ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon ve bilgi almak için Kil Çadir Restouranı arayabilirsiniz.

Telefon: 0537 954 33 00

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2017/05/park-orman-cafeterya.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2017/05/park-orman-cafeterya-150x150.jpgFatih ELTUNYaşamŞöyle çamların altında, mis gibi havada, kuş sesleri altında huzur terapisi gibi bir kahvaltıya ne dersiniz? İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde kurulan Park Orman tesisleri unutulmaz bir gün için sizleri bekliyor. Belediyenin yaptırdığı Park Orman tesisleri gerçekten çok güzel oldu. İnsan akın akın doğanın keyfini çıkarmaya buraya geliyor. Sınırsız piknik alanları, tuvalet,...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...