Eğer iyi bir Survivor izleyicisi iseniz bugün Yunan takımına katılan Katerina Dalaka büyük ihtimalle sizin de ilginizi çekmiştir. Benim ilgimi çekti ve hakkında biraz araştırma yaptım. Katerina Dalaka’nın izleyicilere ilk gün verdiği güçlü ve kararlı kişilik izlenimi onun geçmişiyle bire bir oturuyor.

Katerina Dalaka Kimdir? 1
Katerina Dalaka

Katerina Dalaka geçen sene Yunanistan Survivorına katılmış 2. olmuş ve büyük başarı göstermiş. Yani bu ilk yarışması değil. Anladığım kadarıyla da geçen sene de birinciliği hak etmiş fakat Survivor’ın kadın izleyici profili yüzünden ikinci olmuş.

Ne yazık ki Survivor izleyicileri pek homojen değil. İzleyicinin büyük bir kısmını kadınlar oluşturduğu için oylama sisteminde erkekler daha şanslı oluyor. Her neyse biz Katerina’ya devam edelim.

Katerina gerçekten güçlü bir kadın. Bunu hemen belli etti. Konuşmak için biraz erken ama karakter olarak da güçlü biri galiba. Sporcu olmanın getirdiği en güzel özelliklerden biri göze hoş gelen vücud yapısıdır. Katerina’da çok güzel bir vücud yapışma sahip. Evet biraz garip geliyor ama böyle. İster istemez bunu fark ediyorsunuz. 😊

Katerina Dalaka Nereli?

Katerina bir Yunan olmakla beraber Münih Almanya doğumlu. Aslı Yunanistan’ın kuzeyinde bulunan Katerini şehrine dayanmaktadır.

Katerina Dalaka Kaç Yaşında?

Katerina Dalaka 20 Ağustos 1992 yılında doğmuş. Yani şuan 27 yaşında.

Katerina Dalaka Vücut Ölçüleri

Bir yarışmacının vücut ölçüleri bizi ilgilendirmez ama merak edenler için vereyim. Şahsen ben merak etmedim😄

Katerina’nın boyu 1.71 metre, kilosu ise 55 kg. Boyu bir kadın için oldukça iyi ama kilosu konusunda emin değilim. Nasıl 55 kg olur anlamadım.

BoyuKilosu
1.71 m55 kg
Katerina Dalaka Kimdir? 2
Katerina Dalaka Kimdir?

Katerina Dalaka’nın Başarıları

Katrina Dalaka geçmişi başarılarla dolu bir atlet.

  • 2016 Balkan Oyunları 200 metre altın madalya
  • 2016 Balkan Oyunları 400 metre engelli altın madalya
  • 2016 Balkan Oyunları 4×100 metre bayrak yarışı altın madalya
  • 2016 Balkan Oyunları 4×400 metre bayrak yarışı gümüş madalya
  • 2014 Panhellenik Oyunları 400 metre engelli yarışı birincilik
  • 2016 Panhellenik Oyunları 100 metre birincilik
  • 2016 Panhellenik Oyunları 400 metre birincilik
  • 2017 Panhellenik Oyunları 400 metre engelli birincilik
  • 2019 Panhellenik Oyunları 4×400 metre bayrak yarışı birincilik

Gördüğünüz gibi Katerina çok ciddi bir sporcu. Şakası yok yani koşuyor ve rakiplerini geçiyor. İyi mi kötü mü bilmiyorum ama bu kadın sadece kosmuyor baya baya da becerikli bir kadın. Duruma bakarsak bizim takıma da böyle kallavi bir kadın yarışmacı lazım olacak.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Katerina_Dalaka

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2019/02/Katerina-Dalaka-Survivor.pnghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2019/02/Katerina-Dalaka-Survivor-150x150.pngFatih ELTUNYaşamKaterina Dalaka Kimdir,Survivor Katerina DalakaEğer iyi bir Survivor izleyicisi iseniz bugün Yunan takımına katılan Katerina Dalaka büyük ihtimalle sizin de ilginizi çekmiştir. Benim ilgimi çekti ve hakkında biraz araştırma yaptım. Katerina Dalaka'nın izleyicilere ilk gün verdiği güçlü ve kararlı kişilik izlenimi onun geçmişiyle bire bir oturuyor. Katerina Dalaka Katerina Dalaka geçen sene Yunanistan Survivorına katılmış...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...