İşte gerçek barbie diye başlık atılmış bu genç kızın haberi dikkatimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim. Kızımızın ismi Valeria ve Ukrayna da 2007 yılında yapılan güzellik yarışmasında 1. olmuş.

Valeria 1. seçildikten sonra kullandığı kontakt lensle ve yaptığı makyajla kendini kız çocuklarının ünlü oyuncağı barbie bebeğe benzetmeye çalışmış. Valeria’nın göğüsleri estetik ve daha ince görünebilmek için kaburgalarını aldırdığı söyleniyor. Kilo almamak için çok sıkı bir diyet programı uyguluyormuş ve neredeyse sıvıyla beslendiğini söylemiş.

İlk bakışta bana cansız mankenleri hatırlattı. Güzellik açısından baktığımda güzel değil korkutucu buldum. İnsanlar tarafından çok ilgi gören 1985 Ukrayna doğumlu Valeria Lukyanova’nın 1 milyonu aşan takipçisi varmış.

Merak ettiğim konu takipçilerinin onu güzel bulduğu için mi yoksa tuhaf geldiği için mi takip ettikleri. Bu arada Valeria’nın ülkesinde ünlü zengin bir adamla evli olduğunu hatırlatayım. 

İşte karşınızda gerçek barbie…

Gerçek Barbi (4)

Gerçek Barbi (7)

Gerçek Barbi (8)

Gerçek Barbi (9)

Gerçek Barbi (12)

Gerçek Barbi (1)

Gerçek Barbi (1)

Gerçek Barbi (2)

Gerçek Barbi (2)

Gerçek Barbi (5)

Gerçek Barbi (10)

Gerçek Barbi (11)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/05/Gerçek-Barbi-11.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/05/Gerçek-Barbi-11-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamGerçek Barbi,Valeria Lukyanovaİşte gerçek barbie diye başlık atılmış bu genç kızın haberi dikkatimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim. Kızımızın ismi Valeria ve Ukrayna da 2007 yılında yapılan güzellik yarışmasında 1. olmuş. Valeria 1. seçildikten sonra kullandığı kontakt lensle ve yaptığı makyajla kendini kız çocuklarının ünlü oyuncağı barbie bebeğe benzetmeye çalışmış. Valeria'nın göğüsleri...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...