Alışverişe çıktığınızda ambalajı için bir ürünü aldığınız oldu mu?

Cevabınız hayır ise sırf ambalajı için hiç kullanmadığı pek çok ürünü alan insanların olduğunu size hatırlatalım. Renkli ve ilginç ambalajı olan ürünlerin tüketicilerin daha fazla dikkatini çektiğini anlayan üretici firmalar ambalaj konusunda çığır açtılar. 

O kadar ilginç ve esprili ambalajlar var ki ambalajı için ürün satın almam diyen insanları bile almaya ikna edebilir.  Ambalajlarının her birinin ince bir hayal gücünün eseri olduğunu da söylemeden geçmeyelim. 

Her biri sanat eseri olabilecek  komik, farklı ve ilginç  ambalajları bir araya getirdik. 

1- KOMİK

Ambalaj

Ambalaj  (3) Ambalaj  (4)

2-  FARKLI

Ambalaj 1 Ambalaj 2

3- AKILLICA

Ambalaj 6 Ambalaj 7

4-  ESPRİLİ

Ambalaj 8 Ambalaj 9

5- İLGİNÇ

Ambalaj 10

Ambalaj 11 Ambalaj 12

Ambalaj 13

Ambalaj 14

6- DEĞİŞİK

Ambalaj 15 Ambalaj 16 Ambalaj 17

 

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Ambalaj-1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Ambalaj-1-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamAlışverişe çıktığınızda ambalajı için bir ürünü aldığınız oldu mu? Cevabınız hayır ise sırf ambalajı için hiç kullanmadığı pek çok ürünü alan insanların olduğunu size hatırlatalım. Renkli ve ilginç ambalajı olan ürünlerin tüketicilerin daha fazla dikkatini çektiğini anlayan üretici firmalar ambalaj konusunda çığır açtılar.  O kadar ilginç ve esprili ambalajlar var ki...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...