Margarita Kareva fantezi fotoğrafçılık konusunda uzmanlaşmış Rus asıllı fotoğraf sanatçısıdır. Kadın ve doğa temasını bazı özel teknikler kullanarak bir araya getiren sanatçının masalsı bir bakış açısı var ve bu bakış açısını çektiği ve düzenlediği resimlerde ortaya koyuyor. 

Margarita Kareva’nın çektiği resimlere baktığınızda bir masal dünyasına girmiş gibi hissediyorsunuz. Bu öyle bir masal dünyası ki cadılar da güzel prenseslerde. Özellikle kadınlarla hayvanların bir araya getirildiği fotoğraflara hayran kalmamak mümkün değil.  

Margarita Kareva fotoğrafçılığa henüz 3 yıl önce başlamış ve onun değimiyle her gün tüm hayatı yeniden öğrenmek gerekir. 

amazing-photography-margarita-kareva-5

amazing-photography-margarita-kareva-14

Margarita Kareva (1)

Margarita Kareva (2)

Margarita Kareva (3)

Margarita Kareva (4)

Margarita Kareva (5)

Margarita Kareva (6)

Margarita Kareva (7)

Margarita Kareva (8)

Margarita Kareva (9)

Margarita Kareva (10)

Margarita Kareva (11)

Margarita Kareva (12)

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/Margarita-Kareva-11.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/Margarita-Kareva-11-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamMargarita Kareva,Margarita Kareva ResimMargarita Kareva fantezi fotoğrafçılık konusunda uzmanlaşmış Rus asıllı fotoğraf sanatçısıdır. Kadın ve doğa temasını bazı özel teknikler kullanarak bir araya getiren sanatçının masalsı bir bakış açısı var ve bu bakış açısını çektiği ve düzenlediği resimlerde ortaya koyuyor.  Margarita Kareva'nın çektiği resimlere baktığınızda bir masal dünyasına girmiş gibi hissediyorsunuz. Bu öyle...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...