Yakışıklılık kavramı her kadın için farklıdır.  Bir erkeğin yakışıklı ve çekici olduğunu onaylayacak bir kurum olsaydı ve bu kurumu da kadınlar yönetseydi çıkan sonuçlar tüm erkekleri şaşkına çevirebilirdi. Çok yakışıklıyım diye kasım kasım kasılan pek çok erkek büyük hayal kırıklığı yaşayabilirdi. 

Kadınlara ”yakışıklı erkek nasıldır” diye sorsanız çok farklı cevaplar alırsınız. Kimi kadın esmer sever kimi kadın sarışın. Kimi kadın renkli gözlü gözlü erkeklere bayılırken kimi kadın nefret eder. Boylu poslu kaslı yapılı erkekler  kadınlar arasında çok rağbet görür zannedilirken , kadınların narin yapılı daha çocuksu erkekleri beğenmesi çok ilginçtir. 

Diğer bir ilginç konuda eli yüzü düzgün yakışıklı diyebileceğimiz bir çok erkeğin kadınlar tarafından ilgi görmemesidir. Erkeklerin kafasını en çok karıştıran konu budur. ”Yakışıklı olduğum halde  beni kimse beğenmezken yüzüne bakılmayacak adamların yanından kızlar eksik olmuyor benim neyim eksik ” diyen bir çok erkeğe rastlamışsınızdır. 

Bu sorunun cevabı çekicilik tir. Bir gülüş bir bakış bir erkeği yüz tane yakışıklı erkeğin önüne geçirir. Şimdi sıra geldi hiçbir kadının inkar edemeyeceği hem yakışıklı hem çekici erkekler sıralamamıza.  İlk önce sinema tarihinin eski yıldızlarından başlayalım.

 

1-  Marlon Brando bir adam nasıl bu kadar çekici olabilir ki?

Marlon Brando

2- Robert Pattinson o çarpık gülüşüyle bütün kadınların kalbini fethetti. ”O vampir ise bende bende vampir olurum ” diyeceğiniz yakışıklı.

Robert Pattinson

3- Leonardo Dicaprio sarışın erkek yakışıklı olmaz düşüncesini yıkan adam.

Leonardo Dicaprio

4- Omar Borkan çok yakışıklı olduğı için Suudi Arabistandan sınır dışı edilen yakışıklı.

Omar Borkan

5- Brad Pitt yakışıklı erkeklerin başkanı lideri.

Brad Pitt

6-  Theo James bir bakışıyla yuva yıkacak yakışıklı. 

Theo James

7- Ryan Gosling ”beyaz atlı prens gerçekten varmış” dedirten yakışıklı.

Ryan Gosling

Sıra Geldi Bizim Yakışıklılara

8- Burak Özçivit esmer güzeli sözünün vücut bulmuş hali.

Burak Özçivit

9- Kenan İmirzalıoğlu yaşlı genç her kadının ”evlenmek istediğim adam” dediği yakışıklı.

Kenan İmirzalıoğlu

10- Kıvanç Tatlıtuğ ”ben sarışın sevmiyorum” diyen kadına bile çekici gelen yakışıklı.

Kıvanç Tatlıtuğ

11- Çağatay Ulusoy son zamanların en gözde yakışıklısı.

Çağatay Ulusoy

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Kıvanç-Tatlıtuğ.gifhttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Kıvanç-Tatlıtuğ-150x150.gifEbru ELTUNYaşamen yakışıklı erkek sanatçılar,en yakışıklı erkeklerYakışıklılık kavramı her kadın için farklıdır.  Bir erkeğin yakışıklı ve çekici olduğunu onaylayacak bir kurum olsaydı ve bu kurumu da kadınlar yönetseydi çıkan sonuçlar tüm erkekleri şaşkına çevirebilirdi. Çok yakışıklıyım diye kasım kasım kasılan pek çok erkek büyük hayal kırıklığı yaşayabilirdi.  Kadınlara ''yakışıklı erkek nasıldır'' diye sorsanız çok farklı cevaplar...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...