Dünyanın bir çok yerinde birbirinden güzel nefes kesen manzaralara sahip küçük köyler olduğunu biliyor muydunuz?

Birçok fotoğrafçıya ilham kaynağı olan bu köyler resimlerinin yayınlanmaya başlaması ile tanınmaya ve turistlerin ilgi kaynağı olmaya başladı. Bu köylerin hepsinin ortak özelliği yapay olmaması. Yani bu köyler turist çekmek için inşa edilmiş yerler değiller. İnsanlar uzun zamandır bu güzel köylerde hayatını devam ettiriyorlar. 

Şehirleşmenin çok yoğun yaşandığı günümüzde insanlar doğal hayatı özlüyorlar en azından tatillerde bu tür yerlerde bulunmak istiyorlar. Dünyanın bir çok yerinde insanların tatil yapması için hazırlanmış denizin ve yeşilin bir arada olduğu yerler var ama bu yerler insan eliyle hazırlanmış yerler. Bu güzel köyler doğal oldukları için bu köylerde süregelen bir yaşam olduğu için insanların daha fazla ilgisini çekiyor. 

Biz insanlar doğal hayatı yok ediyoruz ; doğal hayatı sevdiğimizi söylediğimiz halde geleceğimizden kaygılandığımız halde yok etmeye devam ediyoruz.  Dünyada hala bu köyler gibi yerler olduğunu bilmek belkide içimizi rahatlatıyor. 

Dünyanın en güzel köyleri seçilmiş köyler karşınızda.

1- Norveçte Küçük Bir Balıkçı Köyü

Dünyanın En Güzel Köyleri

2- Pepoye Köy Malta

Dünyanın En Güzel Köyleri 1

3-  La Pan Tan Köyü  Vietnam

Dünyanın En Güzel Köyleri 2

4-Riomaggiore Köyü İtalya

Dünyanın En Güzel Köyleri 3

5- Gizli Dağ Köyü Çin

Dünyanın En Güzel Köyleri 4

6- Hallstatt Köyü Avusturya

Dünyanın En Güzel Köyleri 5

7- Himalayalarda Bir Köy Tibet

Dünyanın En Güzel Köyleri 6

8- Bourtange Köyü Hollanda

Dünyanın En Güzel Köyleri 7

9- Riene Norveç’in En Güzel Köyü

Dünyanın En Güzel Köyleri 8

10-Manarola Köyü İtalya

Dünyanın En Güzel Köyleri 9

11-Gasadalur Köyü Faroe Adaları

Dünyanın En Güzel Köyleri 10

12- Güzel Bir Balıkçı Köyü Çonburi

Dünyanın En Güzel Köyleri 11

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/Dünyanın-En-Güzel-Köyleri-7.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/Dünyanın-En-Güzel-Köyleri-7-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamDünyadaki En Güzel KöylerDünyanın bir çok yerinde birbirinden güzel nefes kesen manzaralara sahip küçük köyler olduğunu biliyor muydunuz? Birçok fotoğrafçıya ilham kaynağı olan bu köyler resimlerinin yayınlanmaya başlaması ile tanınmaya ve turistlerin ilgi kaynağı olmaya başladı. Bu köylerin hepsinin ortak özelliği yapay olmaması. Yani bu köyler turist çekmek için inşa edilmiş yerler değiller....Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...