Miami asıllı sanatçı Augusto Esquivel’in binlerce renkli düğme kullanarak meydana getirdiği sanat eserleri gerçekten çok ilgi çekici.

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (2)

Augusto Esquivel’in bu sanat eserlerini yaparken aklından geçenleri şöyle ifade etmiş ” Mükemmel bir düzen içinde kaos”.

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (4)

Elle tutulabilir gibi görülen bu eserler aslında su gibi akışkan. Augusto Esquivel’in eserleri günlük hayatta kullandığımız gördüğümüz objeler, onları ilginç kılan ise elinize alamıyorsunuz ya da kullanamıyorsunuz. Bir çeşit yansıma gibi.

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (14)

Bu güzel sanat eserleri sanatçının değimiyle heykeller mekanların dekorasyonlarında kullanılıyormuş.

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (7)

 

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (1)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (3)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (6)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (9)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (10)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (11)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (12)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (13)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (15)

Düğmeden Yapılmış Sanat Eserleri (16)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/10/Düğmeden-Yapılmış-Sanat-Eserleri-2.jpeghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/10/Düğmeden-Yapılmış-Sanat-Eserleri-2-150x150.jpegEbru ELTUNYaşamDüğmeden Sanat EserleriMiami asıllı sanatçı Augusto Esquivel'in binlerce renkli düğme kullanarak meydana getirdiği sanat eserleri gerçekten çok ilgi çekici. Augusto Esquivel'in bu sanat eserlerini yaparken aklından geçenleri şöyle ifade etmiş '' Mükemmel bir düzen içinde kaos''. Elle tutulabilir gibi görülen bu eserler aslında su gibi akışkan. Augusto Esquivel'in eserleri günlük hayatta kullandığımız gördüğümüz...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...