İngiltere ve Birleşik Krallıklarının başkenti büyülü şehir Londra.  Londra’yı ziyaret edenlerin ve bu güzel şehrin resimlerini çeken fotoğrafçıların ortak fikri bu şehrin büyüleyici karizması insanı kendine aşık edebilir .

8 milyon nüfusa sahip Londra Avrupa’da beyaz ırk dışında en fazla ırkın yaşadığı şehirdir. Şehirde 300’den fazla farklı dil konuşulmaktadır. Londra Dünya’nın en eski şehirlerinden biridir.  Dünya’nın en eski metrosu olan  Londra Metrosu’da bu şehirde yer almaktadır. 

Londra (12)

Londra’da yeşil alan boldur ve Thames Nehri şehri ikiye bölmektedir. Londra’nın önemli turistik mekanları  Tower of London , Tower Bridge, Parlamento Binası, Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanıdır. Bu güzel şehrin cazibesine kapılan binlerce turist bu tarihi mekanları ziyaret etmek  bu büyülü şehri görmek için  Londra’ya  gelirler. 

Londra (14)

Sadece turistlerin değil genç yaşlı fotoğrafçılarında gözdesi olan Londranın gecesi ayrı güzeldir gündüzü ayrı güzel. Fotoğrafçıların en fazla rağbet ettiği fotoğraflarını çektiği yer ise Tower Bridge yani Kule köprüsüdür. Genel özellikleri hakkında bilgi verdiğimiz bu şehri Lonra hayranı fotoğrafçıların gözünden görmek ister misiniz?

Londra (13)

İşte karşınızda muhteşem manzaraları ile Londra şehri. 

Londra (1)

Londra (2)

Londra (3)

Londra (4)

Londra (5)

Londra (6)

Londra (7)

Londra (8)

Londra (9)

Londra (10)

Londra (11)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/Londra-11.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/Londra-11-150x150.jpgEbru ELTUNYaşamLondra Resimleri,Londra Tarihi,Londra Tarihi Yerleriİngiltere ve Birleşik Krallıklarının başkenti büyülü şehir Londra.  Londra'yı ziyaret edenlerin ve bu güzel şehrin resimlerini çeken fotoğrafçıların ortak fikri bu şehrin büyüleyici karizması insanı kendine aşık edebilir . 8 milyon nüfusa sahip Londra Avrupa'da beyaz ırk dışında en fazla ırkın yaşadığı şehirdir. Şehirde 300'den fazla farklı dil konuşulmaktadır. Londra...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...