Tesisatçı sitesi ile iş potansiyeliniz arttırın!. Bildiğiniz üzere iş dünyası tamamen web üzerinden dönmeye başladı. İnternet ortamını iyi kullanan kişilerin iş hacmi görünür bir şekilde artıyor. Özellikle tesisatçılık yapan kişilerin internette bulunabilmesi, verdikleri hizmetleri ve servisleri tanıtabilmesi iş potansiyellerini % 500 oranında arttırabiliyor. İlerleyen zamanlarda bu durum tüm tesisatçıları internet üzerinde bulunabilmeye zorlayacaktır.

Ne kadar iyi bir tesisatçı olursanız olun eğer bölgesel olarak internet aramalarında çıkmıyorsanız, iş bulabilme ihtimaliniz çok azalıyor. Google, özellikle bölgesel aramalarda tesisatçılık ve benzeri mesleklere çok önem veriyor. Arama sonuçlarında bu kişilerin sitelerini ve bilgilerini üst sırada çıkarıyor. Fakat ne yazık ki ülkemizde bölgesel çalışan iş grupları bu konuyu çok önemsemiyor. Tesisatçıların büyük bir çoğunluğunun bu konudan haberi bile yok. Eski tarz çalışma hayatı devam ediyor.

Çoğu yerde iyi bit tesisatçı bulabilmeniz için epey bir zaman harcamanız gerekiyor. Eşe dosta sorarak, sokak aralarında tesisatçı dükkanı arayarak tesisatçı buluyoruz. Sırf durum böyle olduğu için herkes kendi tesisat sorununu kendi çözmeye çalışıyor. Tabii ki bu durumun sonucu olarak da çok büyük bir iş potansiyeli tesisatçılar tarafından kullanılamamış oluyor.

Bu sorunun önüne geçmek için yapılacak ilk adım bir web sitesi kurmak ve Google’a tanıtmaktır. Kurulacak iyi bir tesisatçı sitesi Google’da sizi üst sıralara taşıyabilir. Bunun yanında site kurulum işinizi yapacak kişinin sizi ve sitenizi Google’a tesisatçı olarak kaydetmesi, bölgesel tesisatçı aramalarının büyük bir kısmını size getirebilir.

Web sitesi nedir ki deyip bu işi küçümsememek atacağınız en yararlı adım olacaktır. Kurumsal bir web sitesi size büyük çaplı işler getirebilir. Fabrika ve benzeri büyük su tesisat işleri genellikle internetten bulunan kurumsal şirketlere verilir. Bunun için kurumsal bir web sitesi şarttır.

Web sitesi kurulumu ve yönetimi gözünüzü korkutmasın. Alt yapısı sağlam kurulmuş bir web sitesi size sorunlar çıkarmaz ve zamanınızı çalmaz. Bir kere kurulacak olan web sitesi ile yıllarca büyük işler yapabilirsiniz.

Tesisatçı Sitesi Nasıl Olmalı?

  • Doğru içeriğe sahip olmalı.
  • Kurumsal bir görüntüye sahip olmalı.
  • Mobil uyumlu olmalı.
  • Verilen hizmetlerin tamamını ayrı ayrı göstermeli.
  • İyi bir iletişim alt yapısı olmalı.
  • Yönetim paneli kolay ve kullanılabilir olmalı.
  • Google’da üst sıralar için amp desteği olmalı.
  • Rich Snippets desteği ile kendini Google’a iyi tanıta bilmeli.
  • İyi güncel bir kodlama ile yapılmalı.

Telaşlanmayın! Tabii ki bir tesisatçı için bu kavramlar karışık ve anlamsız gelebilir. Bu çok normal. Zaten bu kavramlarla işiniz olmayacak. Sizler için hazırladığımız tesisatçı sitesi teması tüm bu işleri sizin için yapacak. Siz sadece müşterilerinizle ilgileneceksiniz.

İster su tesisatçısı olun, ister elektrik tesisatçısı fark etmez. Tesisat hizmetleri veriyorsanız bu web sitesi tam size göre.

Tesisatçı Sitemizin Özellikleri

Kurumsal ve Şık Bir Görüntü.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 1
Kurumsal Tesisatçı Sitesi.

Öyle bir tesisatçı sitesi hazırladık ki, hepsi birbirinden müthiş bir sürü özelliği sahip. Müthiş bir görüntüsü var. Baştan aşağı kurumsal bir görüntü.


Seo Alt Yapısı Harika.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 2
Siz içeriğinizi girin sistem anında seo analizini yapsın. Hem de Türkçe.

İnanılmaz bir seo alt yapısı var. Seo yapmayı bilmenize gerek yok. Bu web sitesi size seo yaptıracak. Hem de Türkçe yönlendirmelerle. Siz içeriğinizi yazın aynı anda sistem sayfanın seo durumunu analiz ederek sizi yönlendirsin.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 3
Web sitesinizin genel seo analiz durumu.

Web siteniz, sitenizin geneli için seo analizi yapar ve size sorunları gösterir. Bu sayede siteniz tüm arama motorlarından en üstte çıkar.


Web Sitenizde Tesisat Malzemelerinizi Online Satın.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 4
Tesisatçı Online Alışveriş Ana Sayfası.

Ve bu sitenin için kendi mağazası var. İnternet üzerinden tesisat ürünleri satabilirsiniz.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 5
Tesisatçı Online Alışveriş Ürün Sayfası.

Yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi sisteme girmek.


Türkçe Kontrol Sayfası.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 6
Türkçe kontrol paneli ile sitenizi yönetin.

Web sitenizin Türkçe kontrol paneli var. Gerçi biz sizin için tüm ayarları yapacağınız. Ama yine de bir gün sitenizi kendiniz yönetmeye karar verirseniz yönetim paneli Türkçe.


İletişim Alt Yapısı – Arıza Kayıt Formu.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 7

Bu web sitesinin inanılmaz bir iletişim yapısı var. Klasik iletişim bilgilerini veren iletişim web sayfasının yanında arıza bildirim formuna sahip.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 8
Arıza kayıt formu mesajları anında telefonunuza gelsin.

İnternetten sizi bulan kişiler direk siteniz üzerinden arızalarını ve adreslerini size bildirebilirler.


Hızlandırılmış(amp) Sayfa Desteği.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 9

Bu kadarla da bitmedi. Bu web sitesi hızlandırılmış web formatına sahip. Yani sayfalarınız roket hızında açılacak ve Google bunu görecek. Sayfalarınız amp sayfa olarak işaretleneceği için arama sonuçlarında yukarılarda çıkacaksınız.


Mobil Tema Desteği.

Tesisatçı web sitesi telefon, tablet vb. tüm cihazlara uygundur. Görüntü kalitesi ve fonksiyonlarını kaybetmeden tüm cihazlarla görüntülenebilir.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 10
Mobil Tema Desteği.

Mobil Uygulama Desteği PWA

Siteniz telefon üzerinden giriş yapan ziyaretçilere telefon uygulaması desteği sunar.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 11
Ziyaretçilere Telefon Uygulama Desteğinin Olduğu Bildirilir.

Ziyaretçileriniz mobil uygulama ile internette arama yapmak zorunda kalmadan direk olarak sitenize ulaşabilirler. Hatta internete bile ihtiyaç duymadan bu uygulama ile iletişim bilgilerinize ulaşabilirler.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 12
Uygulamalar penceresinde sizin de uygulamanız olsun.

Tüm Hizmetlerinizi Sitenizde Tanıtın

Sitenin servisler kısmında sunduğunuz tüm tesisat hizmetlerini tanıtın.

%100 Kurumsal, Seo ve Mobil Uyumlu Tesisatçı Sitesi Teması ve Kurulumu 13
Tesisat Hizmetleriniz

Bu sayede sitenizi ziyaret eden kişiler hangi tesisat hizmetlerini verdiğinizi anında göre görebilirler.

Bitmedi! Tesisatçı sitesinin kendi blogu var. Bu blokta yazılar yazıp yayınlayabilirsiniz. Videolarınızı, resimlerinizi ve tecrübelerimizi bloğunuzda yayınlayın. Bu şekilde daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

Fiyat konusunda bilgi almak için iletişime geçiniz.

İletişim : 0535 475 90 53

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2019/02/Su-Tesisatçı-Sitesi.pnghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2019/02/Su-Tesisatçı-Sitesi-150x150.pngFatih ELTUNWeb TeknolojileriElektrik Tesisatçısı Sitesi,Su Tesisatçısı Sitesi,Tesisatçı sitesi nasıl yapılır,Tesisatçı web sitesi,Wordpress Tesisatçı TemasıTesisatçı sitesi ile iş potansiyeliniz arttırın!. Bildiğiniz üzere iş dünyası tamamen web üzerinden dönmeye başladı. İnternet ortamını iyi kullanan kişilerin iş hacmi görünür bir şekilde artıyor. Özellikle tesisatçılık yapan kişilerin internette bulunabilmesi, verdikleri hizmetleri ve servisleri tanıtabilmesi iş potansiyellerini % 500 oranında arttırabiliyor. İlerleyen zamanlarda bu durum tüm tesisatçıları...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...