Bildiğiniz üzere Alphabet, Now markasından vazgeçti ve Feed’i tanıttı. Google Feed, daha bireysel çalışacağa benziyor çünkü yerel hava durumuna ve algoritmanın ilginizi çekeceğini düşündüğü haberlere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak. Google bu hizmeti her bölgede kullanmamasının yanında, yakın zamanda daha fazla bölgeye destek sunmayı planladığını duyurmuştur.  Yeni Visual Snapshot UI Google Now’dan şık özellikleri taşısa da şu anlık Feed, Now’dan daha az özelliklere sahip.

Google Aplikasyonun en son sürümünü açtığımızda, “Feed” referansları Keşfet tarafından değiştirildi. Dahası, daha önce hiç görmediğimiz yeni bir logo vardı.

Google , Google Feed'in "Keşfet"ini Test Ediyor 1

Uygulamayı PNF Yazılımı tarafından sağlanan JEB Decompiler ile XDA Developers ilgili dizeyi keşfetmiş.

<string name="access_discover_promo">Check out Discover</string>

Ayrıca, “Check out Discover” ın altında görünen diziyi de aramışlar ve sonuç biraz şaşırtıcı olmuş çünkü mevcut Google Asistan / Google Feed dizelerinin bir parçası olduğunu fark etmişler. Google, yeniden adlandırmayı, Keşfet olarak adlandırılan daha fazla kullanıcının Feed ile etkileşime girip girmediğini görmek için test ediyor olabilir.

<string name="access_now_promo">Check out your feed</string>
<string name="access_now_promo_content_description">Access your Google Feed</string>
<string name="access_now_promo_detail">Tap to see updates and stories based on your interests</string>

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/Google-Feed-Discover-3-485x1024-485x1024.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/Google-Feed-Discover-3-485x1024-150x150.jpgSefa AslanWeb TeknolojileriBildiğiniz üzere Alphabet, Now markasından vazgeçti ve Feed'i tanıttı. Google Feed, daha bireysel çalışacağa benziyor çünkü yerel hava durumuna ve algoritmanın ilginizi çekeceğini düşündüğü haberlere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak. Google bu hizmeti her bölgede kullanmamasının yanında, yakın zamanda daha fazla bölgeye destek sunmayı planladığını duyurmuştur.  Yeni Visual Snapshot UI...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...