Site işleri ile ilgileniyor, vps kullanıyorsanız ve hala Contabo firması ile tanışmadıysanı gerçekten büyük kayıptasın demektir.

Contabo Firması Almanya lokasyonlu ve oldukça popüler bir firmadır. Popülaritesi verdiği eşsiz hizmetten gelmektedir. Özellikle vps hizmeti ve bu hizmet karşılığında talep ettiği ücret inanması güçtür. Piyasada yüzlerce euroya bulabileceğiniz vpsleri bu firma 15-20 eurolara vermektedir. Firmanın donanımsal yapıları çok üst düzeyde olması rağmen bu fiyatlara hizmet verebilmektedirler. İşin garibi 3 aylık ve üzeri ödemelerde ciddi indirimlerde sağlamaktadırlar. 

VPS M SSD Only -> 8.99 EUR / month
VPS L SSD -> 14.99 EUR / month
VPS XL SSD – > 26.99 EUR / month 

Direk sayfasından aldığım bazı vpslerin fiyatları yukarıda ki gibidir. Merak edenler vpslerin özelliklerine bakabilirler. Bu arada bu vps lerin tümü ssd disk, ddos koruması ve kontrol paneline sahiptirler. 

Yine bütün vpslerin OS reinstall console, VNC access, Reverse DNS ve DNS management gibi çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır.

Contabo Vps Hizmetleri 1
Contabo Vps Kontrol Paneli

Yukarıda gördüğünüz gibi çok basit ve kullanışlı bir yönetim paneli vardır. Bu panelden vps nizi yeniden kurabilir, durdurabilir, yeniden başlatabilir veya tamir ettirebilirsiniz. Ödeme yaptıktan yaklaşık 5 saat sonra hesabınızla ilgili tüm bilgiler e-mail adresinize gönderiyorlar. Ben çok memnun kalacağınızı düşünüyorum. 

İpucu: Firma vpslerde üç çeşit işlemci kullanıyor. 

Intel® Xeon® E5-2620v3,


Intel® Xeon®  E5-2630v4 


Intel® Xeon®  4114 

Benim tavsiyem ya E5-2630 V4 ya da Xeon 4114 alın. Siparişi verirken notlar kısmına bunu belirtirseniz ona göre vps kurulumu yapıyorlar.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/contabo_vps-e1536250421117.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/contabo_vps-150x150.jpgFatih ELTUNWeb TeknolojileriSite işleri ile ilgileniyor, vps kullanıyorsanız ve hala Contabo firması ile tanışmadıysanı gerçekten büyük kayıptasın demektir. Contabo Firması Almanya lokasyonlu ve oldukça popüler bir firmadır. Popülaritesi verdiği eşsiz hizmetten gelmektedir. Özellikle vps hizmeti ve bu hizmet karşılığında talep ettiği ücret inanması güçtür. Piyasada yüzlerce euroya bulabileceğiniz vpsleri bu firma 15-20...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...