Ana Menü

Android İçin Ücretsiz Ftp Programı

Bir web siteniz var ve telefonunuz üzerinden ftp alanınıza bağlantı ihtiyacı duyuyorsunuz. Ama öyle bir uygulama arıyorsunuz ki bilgisayarda ki kadar rahat işlem yapmak istiyorsunuz. Eğer aradığınız şey buysa doğru yerdesiniz. Bu yazımda size telefon üzerinden kullandığım en iyi FTP uygulamasını tanıtacağım.

Daha bir kaç uygulamayı denedim ama verim alamadım. Ben sadece FTP alanıma bağlanmak istemiyorum dosyalar üzerinde de değişiklikler yapmak istiyorum. Fakat bu zamana kadar hiçbir uygulamada istediklerimi yapamadım ta ki Turbo İstemci Ftp programı ile tanışana kadar.

  Uygulamayı kurduktan sonra çok kısa sürede hesap ayarını yaptım ve bağlantıyı sağladım. Klasörler arasında dolaşırken bir yandan da dosyalari değiştirebilmek için bir editör düşünüyordum ki uygulamanın kendi editörü olduğunu öğrendim. Hem de hemen hemen bütün dosya türlerini açabiliyor. İşimi kısa sürede sorunsuzca yapabildim.

Daha sonra bu güzel uygulamayı size de tanıtmaya karar verdim. Uygulamanın nasıl kullanılacağına dair söyleyebileceğim çok şey yok. Uygulamayı açtığınızda sol kısımda ftp hesabınızı tanımladığımız bölüm var. Buradan yeni hesap diyorsunuz ve FTP seçeneğini seçiyorsunuz.  

  Daha sonra açılan hesap sayfanızı doldurup direk hesabınıza bağlanabilirsiniz.  

  Bunu dışında söyleyebileceğim tek olumsuz şey ücretsiz versiyonda sadece 1 FTP hesabı açabiliyorsunuz. Daha fazlası için sanırım 6 TL ödemeniz gerekiyor.

Yorum Yap