Zello - Ücretsiz Telsiz UygulamasıSizlere Zello firmasının akıllı telefonlar için ürettiği telsiz uygulamasından bahsetmek istiyorum.

Geçenlerde bir arkadaşımın tavsiyesi ile yüklediğim ve çok beğendiğim bu uygulama eminim ki sizlerinde hem çok hoşuna gidecek hemde işinize yarayacak.

Uygulamanın adı Zello. Uygulama tamamen ücretsiz ve kullanımı çok kolay. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Eğer paket internet kullanıyor ve kotadan korkuyorsanız, hiç korkmayın. Uygulama kotanıza hemen hemen hiç kullanmıyor.

Uygulamayı yükledikten sonra kısa bir kayıt işleminden hemen sonra uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın ana yüzünde bulunan kişiler bölümünden konuşmak istediğiniz arkadaşlarınızı ekliyorsunuz.

Konuşmak istediğiniz kişiyi seçtiğinizde aşağıda gördüğünüz ekran açılıyor.

Zello - Ücretsiz Telsiz Uygulaması

Konuşmak istediğinizde ortada bulunan mikrofon işaretinin üstüne parmağınızı basılı tutun. Konuşmanız bitince parmağınızı çekin.

Program kapalıyken arkadaşlarınızdan biri sizinle konuşmak isterse ekranınıza uyarı mesajı düşüyor.

Apple’ın ürünleri kullanan kişiler Appç Store’de, Android cihaz kullanan kişiler Google Market’ten uygulamayı ücretsiz indirebilirler.

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/36266d1377462648-zello.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/36266d1377462648-zello-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiZelloSizlere Zello firmasının akıllı telefonlar için ürettiği telsiz uygulamasından bahsetmek istiyorum. Geçenlerde bir arkadaşımın tavsiyesi ile yüklediğim ve çok beğendiğim bu uygulama eminim ki sizlerinde hem çok hoşuna gidecek hemde işinize yarayacak. Uygulamanın adı Zello. Uygulama tamamen ücretsiz ve kullanımı çok kolay. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Eğer paket internet kullanıyor ve kotadan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...