Web Geçmişi Nasıl Temizlenir?Kullandığınız web tarayıcının web geçmişini nasıl temizleyebileceğinizi biliyor musunuz?

Önemsiz gibi görünse de bu konu çok ciddi sorunlara neden olabilecek bir konudur. Kullandığınız tarayıcının web geçmişini temizlememeniz, kişisel bilgilerinizin çalınmasına neden olabilir.

Bunların yanında, tarayıcınızın web geçmişini boşaltarak tarayıcınızın hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Piyasada popüler olarak kullanılan bütün tarayıcıların web geçmişi aynı şekilde temizlenmektedir. Bu işlemi otomatik olarak yapan programların yanı sıra, bu işlemi her defasında kendinizde yapabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız videoda, piyasada en çok kullanılan üç tarayıcının web geçmişlerini nasıl temizleyebileceğinizi anlattık. Videoyu tam ekran Hd kalite izlemenizi tavsiye ediyorum.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34705d1372361391-web-gecmisini-temizleme.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34705d1372361391-web-gecmisini-temizleme-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiKullandığınız web tarayıcının web geçmişini nasıl temizleyebileceğinizi biliyor musunuz? Önemsiz gibi görünse de bu konu çok ciddi sorunlara neden olabilecek bir konudur. Kullandığınız tarayıcının web geçmişini temizlememeniz, kişisel bilgilerinizin çalınmasına neden olabilir. Bunların yanında, tarayıcınızın web geçmişini boşaltarak tarayıcınızın hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Piyasada popüler olarak kullanılan bütün tarayıcıların web geçmişi aynı şekilde temizlenmektedir. Bu...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...