Yakın zamana kadar Google, Android oto ve güncelleme servislerine yapılan güncellemelerle carstream’i engellemişti. Carstream çalışmasını sürdürmenin tek yolu, bu iki uygulamanın belirli sürümlere geri dönmesini ve güncellemeleri almamasını sağlamak. Sorun, böyle bir ayardan bağımsız olarak otomatik güncellemelerdir ve tekrar geri gelene kadar YouTube otomobilini rastgele devre dışı bırakacaktır. Güncellenen carstream 2.0.0 sürümü ve bu blokları atlamak için talimatlar aşağıdadır:

Android Auto için Youtube Uygulaması - W/root ile Çalışan Carstream 1

 1.  Telefonunuza Android Auto uygulamasını başlatın (şu anda telefon herhangi bir şeye bağlı değildir)
 2. Sol üstteki menüye tıklayın (üç çubuk)
 3. “Hakkında” yı tıklayın. Aşağıdaki adımlar zaten yapılmış olabilir. Yeni başlayanlar için referans için bunları dahil ediyorum.
 4. Geliştirici modu etkin değilse, “Android Auto Hakkında” çubuğuna 10 kez tıklayın.
 5.  Üç nokta menüsüne tıklayın (sağ üstte)
 6. “Geliştirici ayarları” nı tıklayın
 7. Uygulama Moduna tıklayın ve “Geliştirici” ye ayarlayın. Ayrıca, geliştiricilerin ayarlarının altına gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklar” ın işaretlendiğinden emin olun.
 8. Geri ve daha sonra üç nokta menüsüne gidin. “Baş ünitesi sunucusunu başlat” ı tıklayın.

Şimdi telefonu arabanıza bağlayın ve sizden isteyebileceği tüm izinleri kabul edin.

Telefonu ayırın, kafa ünitesi sunucusundaki durdurma çubuğunu bildirim çubuğundan tıklayın.

Sonra şu adımları takip edin:

“20. Şimdi uygulamalarınıza gidin ve Carstream’i başlatın

 1. “[Kök] kilidini aç” a tıklayın ve istendiğinde Kök erişimi ver (aşağıdaki ekran görüntüsü)
 2. Telefonu yeniden başlat
 3. Telefon yeniden başlatıldıktan sonra telefonu arabanıza bağlayın ve Android Auto’yu başlatın. Hız göstergesi düğmesine (ekranın sağ alt tarafında) gidin ve Carstream’in listelenip listelenmediğine bakın. 
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/carstream-2.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/carstream-2-150x150.jpgSefa AslanTeknolojiYakın zamana kadar Google, Android oto ve güncelleme servislerine yapılan güncellemelerle carstream'i engellemişti. Carstream çalışmasını sürdürmenin tek yolu, bu iki uygulamanın belirli sürümlere geri dönmesini ve güncellemeleri almamasını sağlamak. Sorun, böyle bir ayardan bağımsız olarak otomatik güncellemelerdir ve tekrar geri gelene kadar YouTube otomobilini rastgele devre dışı bırakacaktır. Güncellenen...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz. Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...