Bu yazımda sizlere Vdownloader isimli programı tanıtmak istiyorum. Vdownloader, sosyal video sitelerinden video ve müzik indirmeye yarayan bir programdır. Piyasada bu işi yapabilen yüzlerce program bulunmasına rağmen tanıtmak için bu programı uygun gördün. Çünkü, video ve  müzik indirme konusunda bu programdan daha iyi bir program yoktur.

Vdownloader, tamamen ve Türkçedir ve çok basit bir arayüze sahiptir. Kullanımı çok ama çok basittir. Ana fonksiyonlarını ücretsiz olarak kullana bilinmektedir. Programın Plus versiyonu ücretlidir. Plus versiyonunda indirmenin yanı sıra format dönüştürme ve cd ye yazdırma gibi özellikleri de vardır. Programın tüm özelliklerini kullanabilmek için 29 euro ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu rağmen bu program piyasada ki en iyi programdır. 

Denemek isteyenler programın son versiyonunu bu adresten indirebilirler.

Programın ana hatlarından bahsetmek gerekirse;

Vdownloader-Nedir

Programın ana yüzü yukarıda gördüğünüz gibidir. Sol bölümde bulunan menüde İndir ve Ara seçenekleri en çok kullanacağınız kısımlardır. İndir kısmında indirilmiş ve indirilmeye devam eden işlemleri göreceksiniz. Yine bu bölümden herhangi bir video linkini kullanarak video indirebilirsiniz.

Vdownloader-nasil-kullanilir

Yukarıda gördüğünüz resimde programında Ara kısmını görmektesiniz. Programın en önemli ve en çok kullanacağınız kısmı burasıdır. Anahtar kelime yazan kısma aramak istediğiniz parçanın veya videonun ismini yazın ve ara tuşuna basın. Gördüğünüz gibi karşınızı birçok sonuç çıkacaktır. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz videonun altında bulunan indir  tuşuna basmaktır.

Vdownloader-Nedir-2

Ara tuşunun yanında bulunan ok işaretine tıklayarak hangi sitelerde arama yapılacağını da seçebilirsiniz.

Vdownloader-Nedir-3

Programın üst kısmında bulunan ayar bölümünden indirilen içeriğin formatını seçebilmektesiniz. İster video, isterseniz müzik olarak içeriği indirebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2015/05/Vdownloader-Nedir-31.pnghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2015/05/Vdownloader-Nedir-31-150x150.pngFatih ELTUNTeknolojiBu yazımda sizlere Vdownloader isimli programı tanıtmak istiyorum. Vdownloader, sosyal video sitelerinden video ve müzik indirmeye yarayan bir programdır. Piyasada bu işi yapabilen yüzlerce program bulunmasına rağmen tanıtmak için bu programı uygun gördün. Çünkü, video ve  müzik indirme konusunda bu programdan daha iyi bir program yoktur. Vdownloader, tamamen ve Türkçedir ve...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...