Popüler video oynatıcı VideoLan Media Player, farklı formatları sorunsuzca oynatabilmesiyle tanınan, çok yetenekli ve ücretsiz bir uygulama.

Bu popüler uygulamanın geliştiricileri şimdi yeni bir projeye imza atıyor, ücretsiz bir video oluşturma yazılımı olan VideoLan Movie Creator. Videoları düzenlemek için kullanabileceğiniz çok yetenekli, ancak geliştirme sürecinin daha başlarındaki bir yazılım.

screen capture of VLC Media Player (VideoLAN)
Amacı basit, her tecrübe seviyesinden kullanıcılara kolay video düzenleme imkanı sunmak. Henüz Pre-Alpha statüsünde olan uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirerek deneyebilirsiniz. Ancak geliştiriciler bu sürümün daha çok erken bir ürün olduğunu ve pek çok özelliğinin eksik olduğunu ya da henüz düzgün çalışmadığını ısrarla vurguluyor.

Download: VideoLan Movie Creator

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/vlc-630x505.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/vlc-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiPopüler video oynatıcı VideoLan Media Player, farklı formatları sorunsuzca oynatabilmesiyle tanınan, çok yetenekli ve ücretsiz bir uygulama. Bu popüler uygulamanın geliştiricileri şimdi yeni bir projeye imza atıyor, ücretsiz bir video oluşturma yazılımı olan VideoLan Movie Creator. Videoları düzenlemek için kullanabileceğiniz çok yetenekli, ancak geliştirme sürecinin daha başlarındaki bir yazılım. Amacı basit,...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...