Popüler video oynatıcı VideoLan Media Player, farklı formatları sorunsuzca oynatabilmesiyle tanınan, çok yetenekli ve ücretsiz bir uygulama.

Bu popüler uygulamanın geliştiricileri şimdi yeni bir projeye imza atıyor, ücretsiz bir video oluşturma yazılımı olan VideoLan Movie Creator. Videoları düzenlemek için kullanabileceğiniz çok yetenekli, ancak geliştirme sürecinin daha başlarındaki bir yazılım.

screen capture of VLC Media Player (VideoLAN)
Amacı basit, her tecrübe seviyesinden kullanıcılara kolay video düzenleme imkanı sunmak. Henüz Pre-Alpha statüsünde olan uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirerek deneyebilirsiniz. Ancak geliştiriciler bu sürümün daha çok erken bir ürün olduğunu ve pek çok özelliğinin eksik olduğunu ya da henüz düzgün çalışmadığını ısrarla vurguluyor.

Download: VideoLan Movie Creator

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/vlc-630x505.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/vlc-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiPopüler video oynatıcı VideoLan Media Player, farklı formatları sorunsuzca oynatabilmesiyle tanınan, çok yetenekli ve ücretsiz bir uygulama. Bu popüler uygulamanın geliştiricileri şimdi yeni bir projeye imza atıyor, ücretsiz bir video oluşturma yazılımı olan VideoLan Movie Creator. Videoları düzenlemek için kullanabileceğiniz çok yetenekli, ancak geliştirme sürecinin daha başlarındaki bir yazılım. Amacı basit,...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...