Ana Menü

Oyun Ücretsiz Online Oyunlar

Electronic Arts oyun severler için hiçbir ücret talep etmeden piyasaya sunduğu bu 5 oyun sizi yeteri kadar memnun edecektir.
İşte o oyunlar;

Tiger Woods PGA Tour Online

EA, PC için golf oyunları yapmayı birkaç sene önce bırakmıştı. Ancak bu “yeni” oyun, diğer ücretsiz oyunun özellikleriyle birçok ortak nokta barındırıyor ve size 40 dolara malolmuyor. Unity 3D motorunu kullanan oyunun tarayıcı içinde çalıştığını hesaba kattığınızda, grafikleri oldukça etkileyici.

Need For Speed World

Sadece Windows’da çalışan Need For Speed World, EA’nın ünlü yarış oyununu çevrimiçi hale getirdiği bir sürümü. Çok oyunculu oyunda oyuncular, şehirde dolaşıyorlar, yarışları ve etkinlikleri kovalıyorlar. Oyundaki Speedboost para birimi sistemi, lisanslı arabaları kiralamakta ve satın almakta kullanılıyor.

Bu oyun, tarayıcınız içinde çalışmıyor ancak grafiklerinin oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun etkin bir oyuncu topluluğu da var.

Battlefield Play4Free

Battlefield 2’yi oynadıysanız, Battlefield Play4Free size tanıdık gelecektir. Battlefield Play4Free, Battlefield 2’nin tarayıcıda çalışan ve biraz dahaiyi görünen bir sürümü. Bad Company 2 gibi olmasa da vekırılabilen nesneler eksik olsa da, Battlefield hissini bu oyunda yakalayabilirsiniz.

Uçaklar, tanklar ve kişisel taşıyıcıları savaş alanına çıkarabilir, kazandığınız XP puanı ile askerinizi geliştirebilirsiniz. Oyunda hiçpara harcamadan kilidini açabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz birçok içerik var.

Battlefield Heroes

Çizgi film stili grafikler sunan Battlefield Heroes’in oldukça iyi grafikler sunduğunu söylememiz gerekiyor. Özellikle araç modelleri sizi etkilemeyi başarıyor.

Yorum Yap