Bugün de size olağanüstü bir programı tanıtmak istiyorum. Programın ismi Free Video Cutter Joiner ve sadece 6 mb büyüklüğünde. Programı kullanarak mp4 video dosyalarınızı istediğiniz gibi kesip biçebilirsiniz. Kullanımı o kadar kolay ki birazcık bilgisayar bilgisi olan herkes bu programı kullanabilir. Programın tanıtımına geçmeden programı nereden indirebileceğiniz vereyim. Program, DVDVideoMedia firmasının ücretsiz bir ürünüdür şu adresten indirebiliyorsunuz.

Programı kurduğunuzda karşılaşacağınız ana ekran aşağıda gördüğünüz gibidir. 

mp4-kesme-programi-1

Yeşil artı tuşuna basarak kesmek istediğiniz mp4 dosyasını işlem listesine ekliyorsunuz.

mp4-kesme-programi-2

Ekranın altında bulunan köşeli parantez “[” tuşundan kesmek istediğiniz parçanın başlangıç yerini işaretliyorsunuz.

Yine burada köşeli parantezi kapatma “]” tulundan kesmek istediğiniz parçanın bitiş yerini işaretliyorsunuz.

Benim örnek olarak gösterdiğim görüntüde star point (başlangıç noktası) 01:11:55 yani 1. dakika 11 saniye 554 mili saniye

End point (bitiş noktası) 1. dakika 51. saniye ve 979. mili saniye. Yani benim kesip alacağım bölüm 01:51 – 01:11= 40 saniyelik bir bölüm. Sizde kesip alacağınız kısmı bu şekilde ayarlayıp sağ alt köşede bulunan mavi “Cut” tuşuna basacaksınız.

Daha sonra ekrana gelecek ekran şu olacak;

mp4-kesme-programi-3

Bu ekranın üst tarafından bulunan 1. Direct Cut seçeneğini seçerseniz keseceğiniz parça direk mp4 olarak kaydedilecektir.

2. İndirect Cut seçeneğini seçerseniz videonun formatını ve özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. İsterseniz kesmek istediğiniz parçayı avi, flv, mov, wmv formatında kaydedebilirsiniz.

En altta bulunan bölümden kesilen parçanın nereye kaydedileceğini ayarlayabilirsiniz. Son olarak da Start Cut tuşuna basarak video dosyanızı istediğiniz yerden kesebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/12/mp4-kesme-programi-2.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/12/mp4-kesme-programi-2-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojimp4 to avi converter,mp4 to flv converter,mp4 to mov converterBugün de size olağanüstü bir programı tanıtmak istiyorum. Programın ismi Free Video Cutter Joiner ve sadece 6 mb büyüklüğünde. Programı kullanarak mp4 video dosyalarınızı istediğiniz gibi kesip biçebilirsiniz. Kullanımı o kadar kolay ki birazcık bilgisayar bilgisi olan herkes bu programı kullanabilir. Programın tanıtımına geçmeden programı nereden indirebileceğiniz vereyim. Program, DVDVideoMedia...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...