Ana Menü

İnternet Tanışmanız Gereken 7 Online Hizmet

Tanışmanız gereken 7 online hizmet.

Kurulum yok, uğraşmak yok: İşte her şeyi internet üzerinden halleden 7 müthiş hizmet…

İnternet üzerindeki uygulamaların en büyük faydası elbette kurulum gerektirmemeleri.

Herhangi bir dizüstü bilgisayardan ya da platformdan erişerek kullanabileceğiniz bu uygulamaları tanımalısınız.

Tanışmanız gereken 7 online hizmet


icloud
Sanal bir masaüstüne erişebileceğiniz bu uygulama sayesinde dosyalarınızı barındırabiliyorsunuz.
Bağlantı: icloud

WobZIP
Bu ücretsiz online uygulama sayesinde ZIP arşiv dosyalarını internet üzerinden açabilirsiniz. Şifre korumalı bir ZIP uygulamasının ise şifresini girmeniz yeterli.
Bağlantı: WobZIP

FontFonter
İstediğiniz siteyi seçin ve bu online uygulama ile açın. Sitenin varsayılan fontlarının bu site tarafından değiştirildiğini göreceksiniz.
Bağlantı: FontFonter

Pilot Handwriting
Profesyonel font ustaları tarafından oluşturulan muhteşem fontlara yaklaşmak için bu ücretsiz online hizmetten yararlanın: Kendi el yazınız ile font oluşturun!
Bağlantı: Pilot Handwriting

Favitt
Google, YouTube, Twitter, Wikipedia ve diğerleri… Arama yapmak internetin en önemli parçası. Favitt arama arayüzünü özelleştirerek size bütün arama motorlarını özel bir platformda sunuyor.
Bağlantı: Favitt

Historious
Farklı bilgisayarlarda çalışıyorsanız ve tarayıcınızdaki yer imlerini senkronize edebilirsiniz. Yer imlerinizi endeksleyen ve depolayan bu online hizmet işinize yarayacaktır.
Bağlantı: Historious

Backupify
E-posta sunucularında ve online sosyal ağlardaki verilerinizi yedeklemenizi sağlayan bu hizmet şu siteleri de destekliyor: Flickr, Twitter, Delicious, Zoho, Google Docs, Photobucket, WordPress, Basecamp, Gmail, Facebook, FriendFeed, Blogger, Hotmail, Picasa Web Albums, Google Contacts, Google Calendar.
Bağlantı: Backupify

Yorum Yap