Tanışmanız gereken 7 online hizmet.

Kurulum yok, uğraşmak yok: İşte her şeyi internet üzerinden halleden 7 müthiş hizmet…

İnternet üzerindeki uygulamaların en büyük faydası elbette kurulum gerektirmemeleri.

Herhangi bir dizüstü bilgisayardan ya da platformdan erişerek kullanabileceğiniz bu uygulamaları tanımalısınız.

Tanışmanız gereken 7 online hizmet


icloud
Sanal bir masaüstüne erişebileceğiniz bu uygulama sayesinde dosyalarınızı barındırabiliyorsunuz.
Bağlantı: icloud

WobZIP
Bu ücretsiz online uygulama sayesinde ZIP arşiv dosyalarını internet üzerinden açabilirsiniz. Şifre korumalı bir ZIP uygulamasının ise şifresini girmeniz yeterli.
Bağlantı: WobZIP

FontFonter
İstediğiniz siteyi seçin ve bu online uygulama ile açın. Sitenin varsayılan fontlarının bu site tarafından değiştirildiğini göreceksiniz.
Bağlantı: FontFonter

Pilot Handwriting
Profesyonel font ustaları tarafından oluşturulan muhteşem fontlara yaklaşmak için bu ücretsiz online hizmetten yararlanın: Kendi el yazınız ile font oluşturun!
Bağlantı: Pilot Handwriting

Favitt
Google, YouTube, Twitter, Wikipedia ve diğerleri… Arama yapmak internetin en önemli parçası. Favitt arama arayüzünü özelleştirerek size bütün arama motorlarını özel bir platformda sunuyor.
Bağlantı: Favitt

Historious
Farklı bilgisayarlarda çalışıyorsanız ve tarayıcınızdaki yer imlerini senkronize edebilirsiniz. Yer imlerinizi endeksleyen ve depolayan bu online hizmet işinize yarayacaktır.
Bağlantı: Historious

Backupify
E-posta sunucularında ve online sosyal ağlardaki verilerinizi yedeklemenizi sağlayan bu hizmet şu siteleri de destekliyor: Flickr, Twitter, Delicious, Zoho, Google Docs, Photobucket, WordPress, Basecamp, Gmail, Facebook, FriendFeed, Blogger, Hotmail, Picasa Web Albums, Google Contacts, Google Calendar.
Bağlantı: Backupify

Fatih ELTUNTeknolojiTanışmanız gereken 7 online hizmet. Kurulum yok, uğraşmak yok: İşte her şeyi internet üzerinden halleden 7 müthiş hizmet... İnternet üzerindeki uygulamaların en büyük faydası elbette kurulum gerektirmemeleri. Herhangi bir dizüstü bilgisayardan ya da platformdan erişerek kullanabileceğiniz bu uygulamaları tanımalısınız. icloud Sanal bir masaüstüne erişebileceğiniz bu uygulama sayesinde dosyalarınızı barındırabiliyorsunuz. Bağlantı: icloud WobZIP Bu ücretsiz online uygulama sayesinde ZIP...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...