Soğuk Kompleks Jel ile Hızlı İnternetİlk bakışta garip görünebilir fakat bu basit yöntemle internet hızını arttırabilirsiniz.

Bugün size bir çok kişinin hiç aklına bile gelmediği gizli bir sorundan bahsetmek istiyorum. Aslında sorun gizli değil. Hemen hemen herkesin muzdarip olduğu bir sorundan bahsediyorum. Bahsi geçen konu bir türlü çözüm bulunamayan internet ağırlığı sorunu.

Bu sorunla ilgili internette yüzlerce yazı bulabilirsiniz. Bu sorunu aşabilmek için bir çok farklı yöntemden bahsedilir. Ben de bu konuyla ilgili daha önce bir çok makale yazdım. Fakat, bugün olaya başka bir pencereden bakmaya karar verdim. Bilmiyorum dikkat ettiniz mi, havalar ısındıkça internet ağırlığı sorunu da artıyor. Bu durumu düşünürken, “ben bu sıcaklara dayanamazken, kuytu bir köşede duran modemim dayanabiliyor mu?” diye bir soru düştü aklıma. Hemen gidip çilekeş modemimi kontrol ettim. Ne göreyim; cayır cayır yanıyor benim garip modemim. Aklıma gelen ilk şey buzdolabında duran soğuk kompleks jel oldu. Bu jel soğuğu da, sıcağı da uzun süre absorbe edebiliyor. Yani, buzdolabına koyar koyarsanız, çıkardığınızda uzun süre soğuk kalabiliyor.  Bu jelin modemimi uzun süre soğuk tutabileceğini düşünerek modemimin altına yerleştirdim.

Ve sonuç, tombalaaa! Bu yöntem gerçekten işe yaradı. İnternetim hiç zaman kaybetmeden kendine geldi. “Tekdir ile uslanmayanın hakkı soğuktur” felsefesi işe yaradı. Gelelim bu jeli nasıl bulacağınız konusuna. Bu jel eczanelerde sıcak-soğuk kompleks jel adı altında 10-15 TL karşılığında satılmaktadır. Bu yöntemi deneyerek sizde internet hızınızı arttırabilirsiniz. Garanti vermemekle birlikte işe yaradığını bizzat test edip gördüm. Herkese hızlı internetler… Not: Daha sonra, bu sorunu modeme fan takarak da aşan kişiler olduğunu öğrendim.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/36444d1377954764-modem-isi-sorunu.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/36444d1377954764-modem-isi-sorunu-150x147.jpgFatih ELTUNTeknolojiHızlı İnternetİlk bakışta garip görünebilir fakat bu basit yöntemle internet hızını arttırabilirsiniz. Bugün size bir çok kişinin hiç aklına bile gelmediği gizli bir sorundan bahsetmek istiyorum. Aslında sorun gizli değil. Hemen hemen herkesin muzdarip olduğu bir sorundan bahsediyorum. Bahsi geçen konu bir türlü çözüm bulunamayan internet ağırlığı sorunu. Bu sorunla ilgili...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...