Sabit Diskler Nasıl Çalışıyorlar? 1Manyetik depolama ve sabit diskler yıllardır bilgisayar dünyası tarafından kullanılıyor. Depolama yeteneği olmasaydı bilgisayarların nasıl olacağını düşünemiyorum bile. Düşünsenize her sabah kalkıyorsunuz ve bir önceki güne dair aklınızda hiçbir şey kalmıyor.

“EngineerGuy” adıyla YouTube videoları hazırlayan Bill Hammock sabit disklerin nasıl çalıştığını anlatan güzel bir video hazırlamış (İngilizce).
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/21484d1316092884-sabit_disk.pnghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/21484d1316092884-sabit_disk-150x150.pngFatih ELTUNTeknolojiBilgisayar,disk,hardidskManyetik depolama ve sabit diskler yıllardır bilgisayar dünyası tarafından kullanılıyor. Depolama yeteneği olmasaydı bilgisayarların nasıl olacağını düşünemiyorum bile. Düşünsenize her sabah kalkıyorsunuz ve bir önceki güne dair aklınızda hiçbir şey kalmıyor. 'EngineerGuy' adıyla YouTube videoları hazırlayan Bill Hammock sabit disklerin nasıl çalıştığını anlatan güzel bir video hazırlamış (İngilizce).Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...