Ana Menü

Ev Aletleri Rowenta’dan Cyclonic Teknolojili Süpürge

Rowenta Compacteo Süpürge Hakkındaki Düşüncelerimiz

4.5

Tasarım
Fiyat
Kalite
Özellik
Oylama : 0 (0 oy)

Rowenta’dan Toz Torbasız Süpürge Compacteo Cyclonic…

Yeni Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ergonomik tasarımı ve çok etkili toz torbasız cyclonic teknolojisiyle evinizde kusursuz temizliğe zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor.

Ev aletleri kategorisine getirdiği yeniliklerle fark yaratan Rowenta, süpürge grubuna yepyeni bir ürün daha sunuyor. Kompakt tasarımıyla kullanım kolaylığı sunan Rowenta’nın yeni ürünü Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 1900W’lık motor gücü, yüksek performanslı HEPA filtresi, hızlı ve pratik temizlik teknolojisi ile fark yaratıyor.

Temizlikte performansı ve konforu bir arada sunan yeni Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge en büyük yardımcınız olacak.
1 litrelik toz kapasitesinin yanı sıra yüksek performanslı HEPA filtreye sahip olan Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge; teleskobik borusu, süpürme ve parke ucu ile evlerde konforlu, kusursuz ve pratik temizlik imkanı sağlıyor.

Kompakt tasarım ve benzersiz özellikleri bir arada bulunduran yeni Rowenta Compacteo Toz Torbasız Süpürge’yi yetkili satış noktalarında bulabilirsiniz.

Tavsiye edilen ürün fiyatı: 249,90 TL

Yorum Yap