Rowenta’dan Toz Torbasız Süpürge Compacteo Cyclonic…

Yeni Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ergonomik tasarımı ve çok etkili toz torbasız cyclonic teknolojisiyle evinizde kusursuz temizliğe zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor.

Rowenta'dan Cyclonic Teknolojili Süpürge 1

Ev aletleri kategorisine getirdiği yeniliklerle fark yaratan Rowenta, süpürge grubuna yepyeni bir ürün daha sunuyor. Kompakt tasarımıyla kullanım kolaylığı sunan Rowenta’nın yeni ürünü Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 1900W’lık motor gücü, yüksek performanslı HEPA filtresi, hızlı ve pratik temizlik teknolojisi ile fark yaratıyor.

Temizlikte performansı ve konforu bir arada sunan yeni Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge en büyük yardımcınız olacak.
1 litrelik toz kapasitesinin yanı sıra yüksek performanslı HEPA filtreye sahip olan Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge; teleskobik borusu, süpürme ve parke ucu ile evlerde konforlu, kusursuz ve pratik temizlik imkanı sağlıyor.

Kompakt tasarım ve benzersiz özellikleri bir arada bulunduran yeni Rowenta Compacteo Toz Torbasız Süpürge’yi yetkili satış noktalarında bulabilirsiniz.

Tavsiye edilen ürün fiyatı: 249,90 TL

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/10314d1316091758-rowenta.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/10314d1316091758-rowenta-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiİncelemeler,SüpürgeRowenta’dan Toz Torbasız Süpürge Compacteo Cyclonic... Yeni Compacteo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ergonomik tasarımı ve çok etkili toz torbasız cyclonic teknolojisiyle evinizde kusursuz temizliğe zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor. Ev aletleri kategorisine getirdiği yeniliklerle fark yaratan Rowenta, süpürge grubuna yepyeni bir ürün daha sunuyor. Kompakt tasarımıyla kullanım kolaylığı sunan Rowenta’nın yeni ürünü Compacteo...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...