Sizlere tanıtacağım bu program ile resimlerinizi birkaç saniye içinde toplu olarak tekrar boyutlandırabilir, kalite ayarını yapabilir ve üstlerine yazılar yazabilirsiniz. Programın ismi Bath Resize and Convert. Program sadece 6 Mb. Piyasada bu işleri yapan oldukça fazla program bulunmaktadır. Fakat bu program içlerinden en basiti. Kullanımı o kadar kolay ki kullanmaya başladığınızda eminim vazgeçemeyeceksiniz.

1 

Programın ana ekranı yukarıda gördüğünüz gibi. Bu bölümde resimlerinizin nerede olduğunu ve ölçülendirilmiş resimlerinizin nereye kaydedileceğini seçiyorsunuz. Yine bu bölümden istediğiniz ölçüleri giriyorsunuz. 

Resimlerinizin üstlerine yazı yazacaksınız “Watermark” kısmına tıklıyorsunuz.

2

Açılan bu pencerede Embed text kısmına resimlerin üstüne yazılacak yazıyı yazıyorsunuz. Altta bulunan Include Watermark kısmını işaretliyorsunuz ve Ok tuşuna basıyorsunuz.

 3

 

Son olarak bu bölümde resimlerinizi kalitesini ayarlıyorsunuz ve Next tuşuna basıyorsunuz. Birkaç saniye içinde işleminiz gerçekleştiriliyor. İhtiyacı olanlara ısrarla öneriyorum.

Programı buradan indirebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/12/31.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/12/31-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiSizlere tanıtacağım bu program ile resimlerinizi birkaç saniye içinde toplu olarak tekrar boyutlandırabilir, kalite ayarını yapabilir ve üstlerine yazılar yazabilirsiniz. Programın ismi Bath Resize and Convert. Program sadece 6 Mb. Piyasada bu işleri yapan oldukça fazla program bulunmaktadır. Fakat bu program içlerinden en basiti. Kullanımı o kadar kolay ki...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...