Remove Uygulaması Sizi Çok Şaşırtacak 1Fotoğraf çekerken arkadan geçen insanlar sizi sinir ediyorsa, çok yakında çözüme kavuşacaksınız.

Scalado firmasının geliştirdiğin bir uygulama sayesinde, fotoğrafınızın arka planın bulunan bulunan istemeyen kişileri silebileceksiniz. Hemde sadece ekrana dokunarak.

Remove adındaki teknoloji, arka plandaki hareketli cisimleri cep telefonunuzun ekranına dokunarak silmenize izin veriyor. Bunun için birkaç fotoğraf yakalanıyor ve analiz ediliyor. Ardından istenmeyen cisimler, uygulama tarafından algılanarak onları fotoğraftan kaldırma seçeneği sunuluyor. Uygulamanın bir prototipini Android üzerindedeneme şansı bulan Engadget, Remove’un oldukça iyi çalıştığını söylüyor. Remove, üzerinde oynadığınız fotoğrafları daha sonradan değiştirmenize, sildiğiniz kişileri tekrar eklemenize de izin veriyor.

Fotoğraf çekmede “Sıfır gecikme” gibi geliştirmeleriyle tanınan Scalado, Remove adındaki uygulamasını bu ay gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtmayı planlıyor. Bu arada, Remove’un insanları fotoğraftan nasıl kaldırdığını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/28405d1329752308-scalado-remove.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/28405d1329752308-scalado-remove-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiRemoveFotoğraf çekerken arkadan geçen insanlar sizi sinir ediyorsa, çok yakında çözüme kavuşacaksınız. Scalado firmasının geliştirdiğin bir uygulama sayesinde, fotoğrafınızın arka planın bulunan bulunan istemeyen kişileri silebileceksiniz. Hemde sadece ekrana dokunarak. Remove adındaki teknoloji, arka plandaki hareketli cisimleri cep telefonunuzun ekranına dokunarak silmenize izin veriyor. Bunun için birkaç fotoğraf yakalanıyor ve analiz ediliyor. Ardından istenmeyen...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...