Programsız Mp3 Kesme İşlemi 1Hiçbir program kullanmadan mp3 müzik dosyalarınızı istediğiniz gibi kesebilirsiniz.

İnternet dünyasının gelişmesi ile, ilk başta bilgisayar oyunları internet üzerinden oynanabilir hale geldi. Şimdilerde de programlar internet üzerinden kullanılabilir hale geliyor.

Bir çok programın internet üzerinden çalışan versiyonları geliştirildi. Bu programlardan biri olan Mp3 Cute programının internet üzerinden çalışan versiyonunu sizlere tanıtacağım.

Bu program ile bir mp3 dosyasının istediğiniz bölümü kesip alabilirsiniz. Muzik yapanlar, slayt hazırlayanların çok işine yaracağını düşünüyorum.

http://cutmp3.net sitesine girdiğinizde, aşağıda gösterdiğim arayüz ile karşılaşacaksınız.

Programsız Mp3 Kesme İşlemi 2

Open MP3 tuşuna basarak kesmek istediğiniz mp3 dosyasını seçebilirsiniz.

Dosyanızı seçtiğinizde kısa süreli bir yükleme işlemi başlıyor.

Programsız Mp3 Kesme İşlemi 3

Yukarda gördüğünüz yükleme işlemi bitince, mp3 kesme işleminin yapılacağı ekran geliyor.

Programsız Mp3 Kesme İşlemi 4

Sarı Ok: Kesmek istediğiniz bölümün başlangıcını belirlediğiniz yer imi.
Kırmızı Ok: Kesmek istediğiniz bölümün bitişini belirlediğiniz yer imi.
Mavi Ok: Zaman skalası. Başlangıç ve bitiş yerlerinin, zaman değerlerini görebilirsiniz.

Keseceğiniz bölgeyi belirledikten sonra Cut tuşuna basarak o bölgeyi bilgisayarnıza kaydedebilrisiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/27045d1326809817-mp3-kesme.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/27045d1326809817-mp3-kesme-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiMp3Hiçbir program kullanmadan mp3 müzik dosyalarınızı istediğiniz gibi kesebilirsiniz. İnternet dünyasının gelişmesi ile, ilk başta bilgisayar oyunları internet üzerinden oynanabilir hale geldi. Şimdilerde de programlar internet üzerinden kullanılabilir hale geliyor. Bir çok programın internet üzerinden çalışan versiyonları geliştirildi. Bu programlardan biri olan Mp3 Cute programının internet üzerinden çalışan versiyonunu sizlere tanıtacağım. Bu program...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...