Microsoft'tan Bedava Mantık Oyunu 1Dünyaca ünlü Cut The Rope oyununu bilgisayarda bedava oynamak ister misiniz? Microsoft, İnternet Explorer 9 kullanımı arttırabilmek için oyunu bedava oynama imkanı veriyor. Oyunun ilk 18 seviyesini diğer tarayıcılarla da oynayabilirsiniz.

10 günce 1 milyon adet satılan Cut The Rope oyunu Angry Birds oyununun en büyük rakibiydi.

Oyun mantık oyunu. Kurbağınızı beslemeye çalışıyorsunuz. Oyunun nasıl oynanacağını aşağıdaki videodan öğrenebilrisiniz.

Tüm HTML5 tarayıcılarında www.cuttherope.ie adresinden oynanabilen oyunda herkese açık 18 seviye bulunuyor. Ancak son 7 seviyeyi oynayabilmek için IE9’un görev çubuğuna sabitleme işlevini kullanarak oyunu Windows 7 görev çubuğuna sabitlemeniz gerekiyor. 18 seviyeyi geçtiğinizde farklı bir tarayıcı kullanıyorsanız, IE9’u indirmeniz isteniyor.

Microsoft, oyunu kilitlemek istemediklerini büyük bir bölümünün herkese açık olduğunu söylüyor. Özel seviyeleri ise sadece sabitleme işlevi hakkında bilgilendirmek için sunduklarını sözlerine ekliyor.

Cut The Rope oyununu oynamayı bilmiyorsanız, aşağıdaki videodan öğrebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/26841d1326408222-cuttherope.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/26841d1326408222-cuttherope.jpgFatih ELTUNTeknolojiDünyaca ünlü Cut The Rope oyununu bilgisayarda bedava oynamak ister misiniz? Microsoft, İnternet Explorer 9 kullanımı arttırabilmek için oyunu bedava oynama imkanı veriyor. Oyunun ilk 18 seviyesini diğer tarayıcılarla da oynayabilirsiniz. 10 günce 1 milyon adet satılan Cut The Rope oyunu Angry Birds oyununun en büyük rakibiydi. Oyun mantık oyunu. Kurbağınızı beslemeye çalışıyorsunuz. Oyunun nasıl oynanacağını aşağıdaki videodan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...