Microsoft'tan Bedava Antivirüs Programı - Security Essentials 2 1

MS’in bedava antivirüsü Security Essentials’ın son sürümü hazır. İndirin, deneyin!

Microsoft, Windows işletim sistemleri için ilk Security Essentials’ı sunduğunda, herhalde hiç kimse onun Microsoft tarihindeki en başarılı bedava yazılımlardan biri olacağını takmin etmiyordu. Ancak Security Essentials’ın gördüğü ilgi ve koruma konusundaki başarısı, Microsoft’a kayda değer bir başarı getirmişti.

Ve şimdi sırada Security Essentials 2 var. Microsoft, Security Essentials’ın yeni ve çok daha güçlü bir sürümünü resmi olarak indirilmeye sundu. Yeni sürümdeki en önemli yenilik, hiç kuşkusuz sezgisel tarama motoru. Bilindiği gibi ilk sürüm tamamen zararlı tanımlamaları üzerine kuruluydu.

Yeni tarama motorunun yanı sıra, Security Essentials 2 Windows ile çok daha uyumlu olarak çalışıyor. Windows Firewall’a kusursuz bir destek sunan yazılım, Internet Explorer üzerinde de kayda değer bir koruma sağlıyor. Bu da, internetten ya da ağ üzerinden gelen tehditlere karşı daha fazla güvenlik anlamına geliyor.

Yeni Security Essentials’ı kullanmak istiyorsanız, Vista ya da Windows 7 kullanıcısı olmanız şart. Windows XP kullanıcıları, ne yazık ki Security Essentials 2’nin nimetlerinden faydalanamıyor.

Türkçe desteği de bulunan Security Essentials 2’yi aşağıdaki bağlantı yardımıyla indirebilirsiniz. Açılacak sayfadan dil ve işletim sistemi seçimi yapmanız yeterli…

Download: Security Essentials 2 

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/15592d1316092311-20101218025958_security.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/15592d1316092311-20101218025958_security-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiMicrosoft Security EssentialsMS'in bedava antivirüsü Security Essentials'ın son sürümü hazır. İndirin, deneyin! Microsoft, Windows işletim sistemleri için ilk Security Essentials'ı sunduğunda, herhalde hiç kimse onun Microsoft tarihindeki en başarılı bedava yazılımlardan biri olacağını takmin etmiyordu. Ancak Security Essentials'ın gördüğü ilgi ve koruma konusundaki başarısı, Microsoft'a kayda değer bir başarı getirmişti. Ve şimdi sırada...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...