Bugünkü ücretsiz yazılımımız, masaüstünüzdeki tüm ögeleri üç boyutlu bir ortama sokarak bambaşka bir masaüstü deneyimi yaşamanıza imkan tanıyan Real Desktop.

Masaüstünüzü 3 Boyutlu Hale Getirmek İster misiniz?  1

Masaüstünüzdeki sıralanmış ikonlardan sıkıldıysanız sürekli göz göze geldiğiniz o ortamı üç boyutlu bir dünyaya çevirebilirsiniz. Real Desktop adındaki ücretsiz bir yazılım bu işi sistem kaynaklarınızı çok fazla zorlamadan yapabiliyor. Arka plan resminizi dahi üç boyutlu bu ortama yerleştirebilen bu programda ilginç grafik ve efektler de bulabiliyorsunuz.

Şartlar ve Koşullar

Bu ürün “Olduğu Gibi” sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.
Yazılımın Künyesi

Adı: Real Desktop
Dosya Boyutu: 5.7 MB
Firma: Schillergames
İşletim Sistemi: Windows Xp/Vista/7
Dili: İngilizce

Yazılımı indirmek için tıklayın.

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN son yayınları (tümünü gör)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/realdesktop-630x503.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/realdesktop-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiBugünkü ücretsiz yazılımımız, masaüstünüzdeki tüm ögeleri üç boyutlu bir ortama sokarak bambaşka bir masaüstü deneyimi yaşamanıza imkan tanıyan Real Desktop. Masaüstünüzdeki sıralanmış ikonlardan sıkıldıysanız sürekli göz göze geldiğiniz o ortamı üç boyutlu bir dünyaya çevirebilirsiniz. Real Desktop adındaki ücretsiz bir yazılım bu işi sistem kaynaklarınızı çok fazla zorlamadan yapabiliyor. Arka plan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...