Kotanızı Bitiren Uygulamayı BulunAkıllı telefon kullanıcılarının büyük bir kesminin ortak sorunu olan kota aşımı derdi, bu uygulama ile sona eriyor.

Hangi uygulamanın, interneti ne kadar kullandığını öğrenmek istiyorsanız, bu ücretsiz uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

iOS cihazınızda veri tüketimini izlemeniz mümkün. Ancak hangi uygulamanın aylık mobil verinizi cömertçe harcadığını görmek için üçüncü parti bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bu uygulamanın adı ise Onavo Count.

Apple’ın mobil uygulama mağazasında henüz yayınlanan ücretsiz uygulama Onavo Count, bir aylık mobil veri kullanımınızı sayarak kotanızı aşmanıza engel oluyor. Uygulama açıklamasına göre Onavo Count, pilinizi tüketmeden 3G/4G/LTE veri bağlantınızı izliyor ve her uygulamanın ne kadar veri kullandığına dair “kuş bakışı” bir görünüm sunuyor. Uygulamaları veri kullanımına göre sıralamanız, kullanımı grafiksel olarak görüntülemeniz mümkün.

Onavo Count, aynı firmanın verileri sıkıştırarak mobil internetinizi hızlandıran Onavo Extend adındaki uygulamasıyla da bütünleşiyor. Onavo Count, iPhone 5 için gerekli olan optimizasyonları da içeriyor.

Uygulamayı bu adresten indirebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/32756d1352099919-onavo-count.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/32756d1352099919-onavo-count-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiUygulamaAkıllı telefon kullanıcılarının büyük bir kesminin ortak sorunu olan kota aşımı derdi, bu uygulama ile sona eriyor. Hangi uygulamanın, interneti ne kadar kullandığını öğrenmek istiyorsanız, bu ücretsiz uygulamayı mutlaka denemelisiniz. iOS cihazınızda veri tüketimini izlemeniz mümkün. Ancak hangi uygulamanın aylık mobil verinizi cömertçe harcadığını görmek için üçüncü parti bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bu uygulamanın adı ise Onavo Count. Apple'ın mobil uygulama mağazasında henüz...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...