dn1Dns değiştirme konusunda daha önce defalarca bilgilendirici yazılar yazmama hatta nasıl yapılacağını gösteren videolar paylaşmama rağmen bu yazıyı yazmaktan kendimi alıkoyamadım. Çünkü çok yararlı, küçük ve pratik bir program buldum. Kimin yazdığını öğrenemediğim bu program sadece 8 MB ve çok pratik. Saniyeler için Dns numaralarınızı değiştirebiliyorsunuz ve giriş yapamadığınız web sitelerine giriş yapabiliyorsunuz.

Lafı çok uzatmadan size program hakkında bilgiler vereyim. Programı bu adresten açılan sayfanın sağ tarafından bulunan Download tuşuna tıklayarak programı indirebilirsiniz. Program dediğime bakmayın. Bu programın kurulma gibi bir derdi yok. Direk çift tık yaparak çalıştırabiliyorsunuz.

İndirdiğiniz bu rar dosyasını bir klasöre çıkarıp içinde bulunan DNS Changer dosyasını çalıştırın. 

Kolay Dns Değiştirme

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi siyah bir ekran açılacak. Ekranın sağ tarafında bulunan Popular DNS Servers’lerden bir tanesini seçin yada kendi bildiğiniz dns numaralarını sol tarafta bulunan Server 1 ve Server 2 bölümlerine giriş yapın. Son olarak da APPYL tuşuna basın. 

İşlem tamamdır. Artık dns numaralarınız değişti. İstediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/dn1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/dn1-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiDns Değiştirme Programı,Kolay Dns Değiştirme,Windows 7 Dns Değiştirme,Windows 8 Dns DeğiştirmeDns değiştirme konusunda daha önce defalarca bilgilendirici yazılar yazmama hatta nasıl yapılacağını gösteren videolar paylaşmama rağmen bu yazıyı yazmaktan kendimi alıkoyamadım. Çünkü çok yararlı, küçük ve pratik bir program buldum. Kimin yazdığını öğrenemediğim bu program sadece 8 MB ve çok pratik. Saniyeler için Dns numaralarınızı değiştirebiliyorsunuz ve giriş yapamadığınız...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...