Karayolları Tahmin Sistemi Nedir? 1Devlet Meteoroloji İşleri’nin (DMİ) hizmete soktuğu Karayolları Tahmin Sistemi, kısa zamanda herkesin ilgisini çekmeye başardı.

Yolculuğa çıkacaklar için tasarlanan bu hizmet, size gideceğiniz güzergahın hava durumunu detaylı olarak veriyor. Sistem şu şekilde çalışıyor;

Yolculuğa başlayacağınız ili, tarihi, saati, yolculuk süresini ve nereye gideceğiniz seçip onayladıktan sonra, sistem size harita üstünde güzergahınızı ve hava durumu gösteriyor. Haritanın altında da, yolculuk sürenize göre saat saat hava durumunu gösteriyor.

 Örnek güzergah

Seçim ekranıKarayolları Tahmin Sistemi Nedir? 2

Harita gösterimiKarayolları Tahmin Sistemi Nedir? 3

Detaylı hava durumu listesiKarayolları Tahmin Sistemi Nedir? 4

Çok faydalı bu hizmet sayesinde, güzergahınız üzerindeki herhangi bir noktada havanın nasıl olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Güvenli bir yolculuk için çok gerekli bu hizmeti kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Uygulamaya bu adresten erişebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/27440d1327485400-karayollari-tahmin-sistemi-nedir.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/27440d1327485400-karayollari-tahmin-sistemi-nedir-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiDevlet Meteoroloji İşleri'nin (DMİ) hizmete soktuğu Karayolları Tahmin Sistemi, kısa zamanda herkesin ilgisini çekmeye başardı. Yolculuğa çıkacaklar için tasarlanan bu hizmet, size gideceğiniz güzergahın hava durumunu detaylı olarak veriyor. Sistem şu şekilde çalışıyor; Yolculuğa başlayacağınız ili, tarihi, saati, yolculuk süresini ve nereye gideceğiniz seçip onayladıktan sonra, sistem size harita üstünde güzergahınızı ve hava...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...