Pil ömrünün kısa olmasından dolayı eleştirilen iPhone 4 ve 4S’e sürekli yazılımgüncellemesi geliyor, fakat hiçbiryazılımgüncellemesi beklenen pil ömrü artışını yaşatamıyor. Mophie adlı firma bu duruma daha somut bir çözüm getiriyor ve ‘Mophie jackie plus’ adlı kılıfla iPhone 4 ve 4S’in pil ömrünü ikiye katlamayı başarıyor. 

iPhone'un Pil Ömrünü Uzatan Kılıf 1

Darbeye dayanıklı kılıf, bünyesinde barındırdığı ekstra 2000 mAh pil ile iPhone’unuzabatarya ömrü takviyesi yapıyor. Telefonunu biraz kalınlaştırıyor olsa da, birçokkullanıcının bu kılıfı seve seve kullanabileceğini tahmin etmek zor değil. 

Bu ürün bildiğimiz kadarıyla henüz yurdumuzda satılmıyor. Mophie juice pack plus’ınsatış sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/25501d1322637670-mophie-jackie.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/25501d1322637670-mophie-jackie-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiiPhonePil ömrünün kısa olmasından dolayı eleştirilen iPhone 4 ve 4S'e sürekli yazılımgüncellemesi geliyor, fakat hiçbiryazılımgüncellemesi beklenen pil ömrü artışını yaşatamıyor. Mophie adlı firma bu duruma daha somut bir çözüm getiriyor ve 'Mophie jackie plus' adlı kılıfla iPhone 4 ve 4S'in pil ömrünü ikiye katlamayı başarıyor.  Darbeye dayanıklı kılıf, bünyesinde barındırdığı ekstra 2000 mAh pil ile iPhone'unuzabatarya ömrü takviyesi yapıyor....Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...