iPhone Ezan Alarmı 1Evet, artık öyle bir zamanı yaşıyoruz ki, ezanı bile telefonlarla takip eder olduk. İşte telefonlar hayatımıza bu kadar fazla girdiler. Yanlış anlamayın, bu söylediğimi kızdığımdan değil yeni nesil telefonların ne kadar kabiliyetli olduklarını belirtmek için söyledim.

Bir kaç zamandır takipçilerimizin bazıları iPhone telefonlar için ezan alarmı programı tavsiyesi istiyorlar. İşin aslı uzun süredir kullandığım bir program ve çok memnunum. Ha bugün yazarım ha yarın yazarım derken yazamadık gitti. Geçen günde bir kişi tarafından sorulunca bugüne yazmaya karar verdim.

iPhone telefonlar için ezan alarmı programlarını bazıları test ettim. Daha doğru çoğunu test ettim. İçlerinde işini en iyi yapan ve benim en çok beğendiğim program Ufuk Marmara’nın yazdığı Ezan Alarmı isimli program oldu.

iPhone Ezan Alarmı 1

Programdan biraz bahsetmek gerekirse, programın en güzel tarafı kullanımı çok basit. Çok hafif bir program. Çok rahat açılıp kapanıyor. Bütün gün aktif olan bir programında zaten böyle olması beklenir.

iPhone Ezan Alarmı 2

Programı dünya üzerinde bulunduğunuz bölgeyi saptıyor ve ezana vakitleri hatasız olarak size gösteriyor. Program ezan vakitlerini sizin belirlediğiniz dakika kadar önce ekrana sesli ve yazılı bilgi göndererek size bildiriyor. Ana ekrana girdiğinizde gün içindeki ezan vakitlerini ve ne kadar zaman sonra ezanın okunacağını görebiliyorsunuz. Sesli olarak da size şu kadar saat, şu kadar dakika sonra ezan okunacak diyor.

Ekstra olarak aylık ezan vakitlerini ve özel günleri de programda görebiliyorsunuz. Programın “Fazlası” adındaki menüsünde;

iPhone Ezan Alarmı 3

Zikirmatik
Kıble Pusulası
Tesbih
Namaz Süreleri
Ezan Dinle
Abdest Nasıl Alınır
Yasin Süresi
Kaza Takip Çizelgesi
Mekke ve Medine Canlı Yayın vs. gibi bir çok faydalı araç bulunuyor.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/40474d1387893018-ezan.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/40474d1387893018-ezan-150x141.jpgFatih ELTUNTeknolojiEzan AlarmıEvet, artık öyle bir zamanı yaşıyoruz ki, ezanı bile telefonlarla takip eder olduk. İşte telefonlar hayatımıza bu kadar fazla girdiler. Yanlış anlamayın, bu söylediğimi kızdığımdan değil yeni nesil telefonların ne kadar kabiliyetli olduklarını belirtmek için söyledim. Bir kaç zamandır takipçilerimizin bazıları iPhone telefonlar için ezan alarmı programı tavsiyesi istiyorlar. İşin aslı...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...