Internet Adaptörü Netgear WNCE 2001 ile kablolarınızdan kurtulun!

“Ethernet portlu HDTV, Blu-ray oynatıcı veya oyun konsolunuz için kablosuz internet adaptörü”

Internet Adaptörü Netgear WNCE 2001 1

Evinizde network ağındaki her türlü cihazla uyumlu çalışabilen yeni internet adaptörü WNCE2001 ile bütün kablolardan kurtulun.

NETGEAR Universal Wifi Internet Adaptör ev network ağınızla uyumlu Xbox 360®, PS3™, TiVo®, VUDU, Blu-ray player, ve Internet TVleri ile ev sinema sisteminizi kablosuz olarak birbirine bağlar. Universal olduğu için herhangi bir network cihazıyla da beraber çalışabilir böylece farklı cihazlar için tek tek Wi-Fi adaptör almak zorunda kalmazsınız. Prizinizi işgal etmez çünkü USB’den şarj olur. Bu adaptörü kullanmak sizi kablo çekme zahmetinden de kurtarır. Böylece ev eğlence sisteminizi istediğiniz yere kurabilir ve cihazlarınızdan rahatlıkla internete girebilirsiniz.

Her marka HDTV, Blu-ray oynatıcı ve oyun konsoluyla uyumlu olan WNCE2001 Push’N Connect özelliği kullanıyor. CD’ siz kolayca kurulumunu yapabileceğiniz Wnce2001, kendi adaptörü yada USB ‘den şarj edilebiliyor.

Universal Wi-Fi Internet Adaptörün bir avantajı da ufak boyutlu olmasıdır. Cebinize sığacak kadar ufak olan bu adaptörü rahatlıkla sırt çantanıza ya da notebook çantanıza koyabilirsiniz. İstediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

NETGEAR’in farkı nedir
1) Universal Wi-Fi Internet Adaptör network portu (Ethernet) olan her türlü cihazı kolayca ve hızlı bir şekilde Internet’e bağlar. Bu sizin Masaüstü PC’niz de olabilir Notebookunuz da olabilir- ki birçok cihazda zaten Ethernet port vardır. HDTV’lerde, Blu-Ray playerlerde, DVR’s ve Oyun Konsollarında Ethernet port vardır. 
2) Push-n-Connect güvenli ve tek tuşla Ev Network bağlantısı sağlar.
3) Universal Wi-Fi Internet Adaptör ufak dizaynı sayesinde evinizin sinema sistemi dekorunu bozmaz.

Sadece 3 ışık göreceksiniz Universal Wi-Fi Internet Adaptör üzerinde… NETGEAR bu ışıklar sayesinde bağlantınızın performansını ölçebileceksiniz. İlk ışık gücü gösterir; yeşil olduğunda güçlü, turuncu ışık cihazın enerji tasarrufu için kendini otomatik kapattığını gösterir. Eğer ortadaki ışık yeşil ise bağlantınız çok güçlü; turuncu ise normal, kırmızı ise cihaz kapsama alanı dışında demektir. 

WPS butonu olan cihazların kurulumu çok daha kolay, Wi-Fi Protected Setup sayesinde router’ınızdaki WPS butonu ile cihazınızdaki WPS butonuna aynı anda 2 dakika boyunca basınız. Push-n-Connect teknolojisi gerçekten tak çalıştır yapabilmenize olanak verir. Router’ınızda WPS butonu yoksa WNCE2001 adaptörünüzü Ethernet kablo ile bilgisayarınıza bağlayın, kurulumunuz başlayacaktır. 

Universal Wi-Fi Internet Adaptörün bir avantajı da ufak boyutlu olmasıdır. Cebinize sığacak kadar ufak olan bu adaptörü rahatlıkla sırt çantanıza ya da notebook çantanıza koyabilirsiniz. İstediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

WNCE2001 network ağınızla bağlantı sağladıktan sonra cihazları her açıp kapattığınızda tekrar tekrar bağlantı sağlamanıza gerek yoktur. Birkaç dakika gibi kısa bir sürede network ağına bağlanabilen bu adaptör size yeni ev sinema cihazlarını network ağına bağlarken kolaylık sağlayacaktır. 

Genel Özellikler
• Ethernet porta sahip TV, DVR,Oyun konsolu ya da diğer cihazlarla kablolu bağlantı
• WPA2-PSK, WPA-PSK, WEB kablosuz şifreleme
• İnternet bağlantısı için IEEE 802.11B/G/N AP 2.4GHZ baglantıya sahip router, gateaway ya da Wİ-Fİ,Access point’le uyumluluk
• Wi-Fi Protected Setup (WPS) özelliğine sahip router, gateaway ya da Accses pointlere tek tuş ile kolayca bağlantı (Tüm Netgear router/gateaway/Accese point cihazlarda WPS özelliği vardır.)
• Tak&Çalıştır özelliği
• Power, USB, 1adet Ethernet port
• Power- Güç, LAN-aktivite, WLAN- Kablosuz ağ aktivite
• Güç adaptörü ile ya da USB portu olan bir cihaza kablolu bağlantı ile şarj edebilme
• Microsoft Internet Explorer 5.0, Firefox 2.0 ya da Safari 1.4 / daha yeni versiyonları
• CD’ siz kolayca kurulum, WPS özellikli cihazlarda tek tuş ile kurulum, WPS’siz cihazlarda internet üzerinden kurulum
• Netgear Wİ-Fİ Universal Internet Adaptör, Montaj kiti, Ethernet kablosu, Güç adaptörü, USB Güç kablosu, Kullanma kılavuzu, Garanti belgesi
• Ağırlık: 0.6kg Boyutları: 81,3 x 62 x 17,9mm Garanti: 2 yıl
Tavsiye edilen satış fiyatı: 89 $ + kdv

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/15628d1316092317-20101221100110_netgear.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/15628d1316092317-20101221100110_netgear-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiNetgear WNCE 2001Internet Adaptörü Netgear WNCE 2001 ile kablolarınızdan kurtulun! “Ethernet portlu HDTV, Blu-ray oynatıcı veya oyun konsolunuz için kablosuz internet adaptörü” Evinizde network ağındaki her türlü cihazla uyumlu çalışabilen yeni internet adaptörü WNCE2001 ile bütün kablolardan kurtulun. NETGEAR Universal Wifi Internet Adaptör ev network ağınızla uyumlu Xbox 360®, PS3™, TiVo®, VUDU, Blu-ray player,...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...