HTC Sensation, cep telefonu üreticisi HTC Corporation tarafından tanıtıldı. Kaliteli tasarımHTC Yeni Telefon HTC Sensation 1öğeleriyle yaratılan HTC Sensation, insanı merkeze koyarak ürünlerin daha kolay ve doğal bir biçimde çalışmasını sağlayan HTC Sense özelliğine sahip.

Kaliteli tasarım ve malzemeler 

HTC markasının tasarım dilinden yararlanan HTC Sensation’ın şık görünümü, kıvrımları yumuşatılmış köşeleri ve tek parça alüminyum yapısıyla daha da geliştirildi. Dokunmatik ekran yüzeyini koruyan konturlu ekranı, parmakları kaydırarak kullanırken daha doğal bir his veriyor. 4.3-inçlik qHD ekran, videoları yüksek çözünürlüklü geniş-ekranda izleme deneyimi sunuyor ve HTC Sensation’ın zarif oranları elinizin içerisinde en doğal hissi veriyor. İçinde güçlü 1.2-gigahertzlik çift çekirdek Qualcomm Snapdragon işlemcisi barındıran HTC Sensation bu sayede iyi grafikler ve hızlı bir performans sağlıyor.

HTC Sense 

HTC Sensation’ın iyi tasarımını tamamlayan özelliği ise HTC Sense deneyimi. Eklenen yeni özellikleri ve yenilikleriyle öne çıkan HTC Sense insanların daha çok eğlenmesini ve daha çok işini kolaylıkla halledebilmesine yardımcı olmakta. Örneğin, HTC Sense isteğe göre uyarlanabilen aktif kilit ekranı özelliğine sahip. Bu özellik kilit ekranını, sosyal paylaşım güncellemeleri, fotoğraflar, hava durumu ve güncel borsa haberleri gibi en önemli bilgi ve içerikleri görüntüleyen gerçek zamanlı bir pencereye dönüştürmekte.

[accordions]
[accordion title=” HTC Sendation Çıkış Tarihi”]Buna ilave olarak yeni aktif kilit ekranı isteğe göre uyarlanabilme özelliğiyle hızlı bir biçimde en çok kullanılan özelliklere kolay erişim sağlayan bir geçit görevi görmekte. Çağrı yapmak, e-posta göndermek, fotoğraf çekmek veya bunun gibi özellikler genelde telefonun kilidini açmak için kullanılan hareketle çabucak gerçekleştirilebiliyor.

Örneğin fotoğraf kamerasının kilitli ekrandan tek bir hareketle aktifleştirilebilme özelliği sayesinde kaçırmak istemediğiniz bir görüntüyü zaman kaybetmeden yakalayıp fotoğrafını çekebiliyorsunuz. HTC, daha keskin grafikler, canlı animasyonlar ve yeni kısayol uygulamalarıyla çok daha iyi bir görünüme kavuşan HTC Sense’i özel kılan büyük küçük tüm özelliklere odaklanmayı sürdürerek inanılmaz görselleri ve sesli efektleriyle daha sinematik ve sürükleyici bir hava durumu deneyimi sunuyor.

HTC Watch

HTC Sensation, sofistike ve geliştirilmiş bir multimedya deneyimi için meydana getirilmiş bir akıllı telefon. 4.3-inçlik geniş ekranı sayesinde kullanıcılar, filmleri olması gerektiği gibi sinematik ihtişamına yakışır şekilde ve görüntü kaybı yaşamadan seyredebilecek. Bununla birlikte HTC Sensation, HTC Watch özelliği taşıyan ilk akıllı telefon. Bu uygulama ve hizmetle, son çıkan filmleri ve televizyon programlarını kapsayan geniş bir arşiv artık kullanıcıların parmak ucunda. Böylece kolay, zahmetsiz ve görsel açıdan eğlenceli bir şekilde son çıkan videoları keşfetme olanağı sunulmakta. Progresif indirme teknolojisi kullanan HTC Watch yüklü bir dosyanın yüklenmesini tamamlamasını beklemeksizin video izlenmesini olanaklı hale getirmekte. HTC Watch ile video kiralama veya satın alma seçenekleri de kullanıcının tercihinde. Satın alınan videolar beş farklı HTC cihazında izlenebiliyor.

Piyasaya çıkış zamanı

HTC Sensation, Vodafone aracılığıyla başlıca Avrupa pazarlarında yaygın bir şekilde satışa sunulacak. Ürünün Asya pazarlarında raflarda yerini alması ise 2011’in ikinci çeyreğinde gerçekleşecek.[/accordion]
[/accordions]

Fatih ELTUNTeknolojiHTC Sensation, cep telefonu üreticisi HTC Corporation tarafından tanıtıldı. Kaliteli tasarımöğeleriyle yaratılan HTC Sensation, insanı merkeze koyarak ürünlerin daha kolay ve doğal bir biçimde çalışmasını sağlayan HTC Sense özelliğine sahip. Kaliteli tasarım ve malzemeler  HTC markasının tasarım dilinden yararlanan HTC Sensation'ın şık görünümü, kıvrımları yumuşatılmış köşeleri ve tek parça alüminyum yapısıyla daha da...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...