Herkes bir gün bunu tadacaktır : Her Bilgisayar İçin Gerekli Bedava Programlar 1

Windows’unuzu seneler boyunca kullandıktan sonra işletim sisteminiz anlamsız hatalar vermeye başlayabilir. İnternette sörf yapmak, oyun oynamak yada çalışmalarınızı yapmak neredeyse imkansız hale gelir. Tek çözüm format atmaktır. Yeni bir sistem kurmanın birçok faydası vardır. Ama işletim sisteminizi yeniden eskisi gibi verimli kullanmadan önce, bilgisayarınızı yeniden hayata döndürecek doğru yazılımları yüklemeniz gerekir.

 

[tabs]

[tab title=”Güvenlik Programları”]Virüslerin ve casus yazılımların en sevdiği hedef Windows kullanıcılarıdır. Sisteminizi bu davetsiz misafirlere karşı korumak için güvenlik yazılımlarının yüklenmesi şarttır.

Her Bilgisayar İçin Gerekli Bedava Programlar 2

avast Free Antivirus
Eğer karmaşık araçlar ve güvenlik detayları ile uğraşmak istemiyorsanız, avast Free Antivirus tam size göre.

Bu tam teşekküllü virüs tarayıcısı bir çok koruma modülüyle bilgisayarınızı eş zamanlı olarak korur. E-posta kontrolü, dosya paylaşım araçları koruması, messenger tarayıcısı ve bildirim hizmeti gibi birçok özelliği vardır. Her bileşeni en verimli olacak şekilde kendisi ayarlar. Test merkezi olarak özellikle Avast’ın performansından etkilendik.

İndirme linki : avast Free Antivirus

Spybot – Search & Destroy
Virüs tarayıcınız için mükemmel bir eklenti olan “Spybot – Search & Destroy” tek bir tuş tıklamasıyla Windows’unuzu casus yazılımlara karşı koruyor. Eğer program bilgisayarınızda zararlı bir yazılım bulursa, sadece yazılımın reklam ve casusluk bölümünü yok ediyor, bu şekilde gerçek program hala çalışmaya devam edebiliyor.

Ayrıca Spybot bilgisayarınızdaki “çevrimiçi kullanım izleri”ni silep, bilgisayarınızdan bilgi çalmak isteyen casusların işini daha da zorlaştırabilir. Örneğin ziyaret ettiğiniz web siteleri, açılmış dosyalarınız, başlatılmış programlarınız veya çerezleri silebilir. Bu program tüm tarayıcılarıdesteklemektedir.

İndirme Linki : Spybot – Search & Destroy[/tab]
[tab title=”Sistem Araçları”]Bu programlar ile eksik Windows fonksiyonlarını tamamlayan pratik araçlara sahip oluyorsunuz.

CCleaner
CCleaner sayesinde bilgisayarınız çok daha hızlı çalışır, çünkü istediğiniz bölümleri analiz eder, tarayıcı çerezleri gibi ihtiyaç duyulmayan ve kullanılmayan dosyaları siler

Her Bilgisayar İçin Gerekli Bedava Programlar 3

Program ayarlarından her başlangıçta temizlenmesi gereken dosyaları seçebilirsiniz. Ayrıca CCleaner her önyüklemede otomatik komple temizlik gibi birçok farklı ayar sunar.

İndirme linki : CCleaner

CDBurnerXP
Ev kullanımı için pahalı Nero paketleri yerine CDBurnerXP gibi ücretsiz yazılımlar tamamen yeterli olacaktır. Bu program sayesinde ses ve veri CD/DVD’leri oluşturabilirsiniz. Ayrıca Blu-ray ve HD-DVD’leri gibi tüm önemli ses formatlarını

İndirme linki : CDBurnerXP destekliyor.[/tab][/tabs]

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/18498d1316092604-20110116215931.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/18498d1316092604-20110116215931-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiProgramHerkes bir gün bunu tadacaktır :  Windows'unuzu seneler boyunca kullandıktan sonra işletim sisteminiz anlamsız hatalar vermeye başlayabilir. İnternette sörf yapmak, oyun oynamak yada çalışmalarınızı yapmak neredeyse imkansız hale gelir. Tek çözüm format atmaktır. Yeni bir sistem kurmanın birçok faydası vardır. Ama işletim sisteminizi yeniden eskisi gibi verimli kullanmadan önce, bilgisayarınızı...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...