Google Maps ile Dünyayı DolaşınOturduğunuz yerden dünyayı gezmek ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen Google‘in kapısını çalalım ve gezintiye başlayalım.

Google
‘in kullanıcıları için sunduğu harika hizmetlerden biri olan Google Maps, harita hizmetinin yanı sıra, kullanıcılarının dünyayı gezmelerine olanak sağlıyor. Dünya’nın herhangi bir şehrinde ve herhangi sokağında 3 boyutlu bir şekilde gezintiye çıkabiliyorsunuz. Hatta, müze gibi yerlerin içine girip tüm eserleri inceleyebiliyorsunuz.

Yapmanız gerek tek şey, Google Maps‘i açıp gezmek istediğiniz yeri aratmak. Gezmek istediğiniz yeri harita bulduğunuzda ekranda gördüğünüz “sarı ufak adamı” ekrana sürükleyip bırakmak. Gezebileceğiniz alanlar otomatik mavi renge dönecektir.

Google Maps ile dünyayı dolaşın

Farenizi kullanarak ileri-geri hareket edebilir, başınıza her yöne çevirebilirsiniz. Nasıl yapıldığını daha iyi anlayabilmeniz için Amerika’da bulunan Metropolitan Sanat Müzesi’ni gezdik ve videoya kaydettik. Videoyu seyrederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizde bu müzeyi gezmek istiyorsanız bu linke tıklayınız.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34463d1367849149-google-maps.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34463d1367849149-google-maps-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiGoogle MapsOturduğunuz yerden dünyayı gezmek ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen Google'in kapısını çalalım ve gezintiye başlayalım. Google'in kullanıcıları için sunduğu harika hizmetlerden biri olan Google Maps, harita hizmetinin yanı sıra, kullanıcılarının dünyayı gezmelerine olanak sağlıyor. Dünya'nın herhangi bir şehrinde ve herhangi sokağında 3 boyutlu bir şekilde gezintiye çıkabiliyorsunuz. Hatta, müze gibi...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...