Google'dan Eğlenceli Bir Oyun 1Google’ın, bazı arama sonuçlarının içine eğlenceli animasyonlar koyduğuna daha önce şahit olmuştuk. Google, bu tür değişikliklere devam ederek, kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Örnek olarak;

Google gravity” yazın ve “Kendimi şanslı hissediyorum” düğmesine basın. Ekranda gördüğünüz her şeyin darmadağın olduğunu göreceksiniz.

Bunlara benzer animasyonları sıkça göremeye başladığımız bugünlerde Google’un yeni sürprizi ile karşılaştık. Oyun hem eğlenceli hem şaşırtıcı. Çok hızlı olup, arama sonuçlarınızı Google’un yuvarklak canavarlarından kurtarmanız gerekiyor.

Oyunu başlatabilmek için www.google.com.tr sayfasına giriş yapınız.

Google arama çubuğuna “zerg rush” yazıp arama işlemini başlatın. Birkaç saniye sonra Google’un sarı ve kırmızı topları, arama sonuçlarınızı yemeğe başlayacak. Mouse sol tuşu ile bu topların üzerine tıklayarak, sonuçlarınızı yiyen bu topları yok edin. Her top 3 tıklama ile ölüyor. Yukarıdan, aşağıdan, sağdan, soldan her yönden saldırıyorlar. Elinizi hızlı tutarak sonuçlarınızı korumaya çalışın. İyi eğlenceler…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/30652d1339595745-zerg-rush.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/30652d1339595745-zerg-rush-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiGoogle'ın, bazı arama sonuçlarının içine eğlenceli animasyonlar koyduğuna daha önce şahit olmuştuk. Google, bu tür değişikliklere devam ederek, kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Örnek olarak; 'Google gravity' yazın ve 'Kendimi şanslı hissediyorum' düğmesine basın. Ekranda gördüğünüz her şeyin darmadağın olduğunu göreceksiniz. Bunlara benzer animasyonları sıkça göremeye başladığımız bugünlerde Google’un yeni sürprizi ile karşılaştık. Oyun...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...