Fotoğraflardan Video YapmaFotoğraflarınızı kullanarak harika videolar hazırlamak ister misiniz?

Hatıra olsun diye çektiğiniz çok değerli fotoğraflarınızı hareketlendirerek videolar haline getirmek isteyebileceğinizi düşünerek sizler için bir araştırma yaptık. Hiçbir programa ve bilgiye ihtiyaç duymadan çok kısa bir sürede fotoğraflarınıza animasyonlar, müzikler ve yazılar ekleyerek videolar oluşturabileceğiniz çok güzel bir web sitesi bulduk.

www.photoshow.com sitesinin kullanıcıları için sunduğu video hazırlama uygulamasını kullanarak çok eğlenceli videolar oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey üye olup fotoğraflarınızı yüklemek. Geriye kalan bütün işlemleri uygulama sizin yerinize yapıyor. Siz sadece hangi fotoğrafa hangi efekti ve yazıyı ekleyeceğiniz seçiyorsunuz.

İşi, sizin için daha da kolaylaştırabilmek için örnek bir video hazırladık ve hazırlanış aşamalarını kayıt ettik. Hazırladığımız videoyu izleyerek neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34815d1373585524-video-hazirlama.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34815d1373585524-video-hazirlama-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiFotoğraflarınızı kullanarak harika videolar hazırlamak ister misiniz? Hatıra olsun diye çektiğiniz çok değerli fotoğraflarınızı hareketlendirerek videolar haline getirmek isteyebileceğinizi düşünerek sizler için bir araştırma yaptık. Hiçbir programa ve bilgiye ihtiyaç duymadan çok kısa bir sürede fotoğraflarınıza animasyonlar, müzikler ve yazılar ekleyerek videolar oluşturabileceğiniz çok güzel bir web sitesi bulduk. www.photoshow.com sitesinin kullanıcıları...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...