En Kolay Fotomontaj Programı İndir

Photoshop gibi fotoğraf düzenleme yazılımları sayesinde fotomontaj eskiye göre oldukça kolaylaştı. Ancak bu tabii ki Photoshop‘la fotomontaj yapmanın kolay olduğu anlamına gelmiyor. Eğer siz de fotoğraflarınızdaki suratları kırparak, başka fotoğraflar üzerine kolayca yerleştirmek istiyorsanız bunu yapmanın basit bir yolu var.

IncrediFace, yüzünüzü sinema filmlerinin afişlerine ya da sizin için gitmesi zor olan yerlere kendi fotoğrafınızı yerleştirmenizi sağlayan bir uygulama. Hazırladığınız fotoğrafları isterseniz e-posta ile gönderebilir ya da CD’ye yazabilirsiniz.

En Kolay Fotomontaj Programı İndir

Hazır temalar yeterince fazla olmasına karşın, yapabilecekleriniz size sunulan temalarla sınırlı değil.IncrediFace sadece fotonontaj özelliğiyle yetinmiyor. Örneğin fotoğraflarınıza arkaplan müziği ya da mikforonunuzla kaydedeceğiniz bir sesi ekleyip etkileşimli videolar hazırlamanıza da yardımcı oluyor.

İndir

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/23202d1316430236-incrediface1316398282.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/23202d1316430236-incrediface1316398282-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiFotomontajPhotoshop gibi fotoğraf düzenleme yazılımları sayesinde fotomontaj eskiye göre oldukça kolaylaştı. Ancak bu tabii ki Photoshop'la fotomontaj yapmanın kolay olduğu anlamına gelmiyor. Eğer siz de fotoğraflarınızdaki suratları kırparak, başka fotoğraflar üzerine kolayca yerleştirmek istiyorsanız bunu yapmanın basit bir yolu var. IncrediFace, yüzünüzü sinema filmlerinin afişlerine ya da sizin için gitmesi zor olan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...