En İyi iPhone Uygulamaları 1iPhone kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmakta. Apple, iPhone 5’i bekleyen kullanıcılarını, iPhone 4S ile şaşırtmış ve biraz hayal kırıklığına uğratmış olsa da, popülerliğini arttırdı, satış rekorları kırdı.

Türkiye’de de takipçisi ve kullanıcısı çoğalan iPhone için, binlerce uygulama piyasaya sürüldü. Bizde sizler için, her an işinize yarayabilecek, kullanışlı, bedava ve Türkçe uygulamaları bir araya getirdik.

Bu uygulamalar sayesinde, iPhone’nunuz bütün işlerinizde size yardımcı olacak.

İşte uygulamalar…

En İyi iPhone Uygulamaları 2Mekanist Uygulması

Mekanist uygulamasında, bulunduğunuz yere en yakın mekanlar listeleniyor ve seçeceğiniz mekan hakkında adres, resim, yorum ve telefon numarası gibi birçok bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

Bulunduğunuz noktadan mekana yol tarifi alabildiğiniz uygulamada, harita ekranından etrafınızdaki mekanları görmeniz de mümkün. Farklı semt ve şehirlerde arama yapmak ve kategorilere göre mekanlar listelenebiliyor.

Mekanist uygulaması
En İyi iPhone Uygulamaları 3Türk Telekom Wiro

Yurt dışındayken, internete bağlı cep telefonunuzla yaptığınız görüşmelerin, kendi ev ya da iş telefonu tarifeniz üzerinden ücretlendirilmesini sağlayan uygulamadır. TT WiRO ile görüşme yapmak için SIM karta ihtiyaç yoktur.

TT WiRO kullanıcısı olun.
Bu servisi destekleyen cep telefonunuzda gerekli ayarları yapın.
Yurt dışında bir WLAN (internet) ağına bağlanarak istediğiniz yöne arama yapmaya başlayın.
TT WiRO kullanıcısı değilseniz tıklayın.

WiRO Mobil’i iPhone’nunuza indirmek için tıklayın.

En İyi iPhone Uygulamaları 4Turkcell Online İşlemler

Hattınıza ait birçok işlemi hiç beklemeden, dilediğiniz gibi gerçekleştirmek ister misiniz? Turkcell Online İşlemler sayesinde internet olan her yerde, i-Phone’unuzla hattınıza ister TL yükler,ister fatura işlemlerinizi yapar, hattınızın kontrolünü cebinize taşırsınız. ​

Uygulamayı indir.

 

En İyi iPhone Uygulamaları 5Eczane Uygulaması

“Eczane” uygulamasi, Turkiye’deki bir cok sehrin nobetci eczanelerini listeler. Eczanelerin adlari, adresleri ve telefon numaralari en guncel halleriyle goruntulenmektedir.

“Eczane” sayesinde ulasmak istediginiz eczaneyi tek bir dokunusla arayabilirsiniz.
“Eczane” nin kapsam alani her gecen gun buyuyecek ve gelistirdigimiz dinamik mimari sayesinde uygulama update’i gerektirmeden sehir eklememiz mumkun olabilecek.
Bilgiler dis kaynaklara dayanmaktadir, bu nedenle gitmek istediginiz nobetci eczaneyi gitmeden once arayarak konrol etmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı indir.

En İyi iPhone Uygulamaları 6Sinema Kurdu Uygulaması

Sinema Kurdu ile anında sinemada oynayan filmler hakkında bilgi alabilir, en yakın sinemayı bulabilir, filmlerin fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Özellikleri:
– En yakın sinemaları ve oynayan filmleri bulabilirsiniz.
– Filmlerin detaylı bilgilerini ve özetlerine ulaşabilirsiniz.
– Harita üzerinde sinemaların yerlerini bulmaya yardımcı olur.
– Sinema hakkında son haberleri, sinema kurdu’ndan alabilirsiniz.
– Filmlerin fragmanlarını ve kamera arkası görüntülerini izleyebilirsiniz.

Uygulamayı indir

En İyi iPhone Uygulamaları 7Tureng sözlük

En başarılı sonucu en hızlı şekilde verebilmeyi hedefleyen ve içeriğinde kullanım alanlarına göre kategorilendirilmiş 3 milyondan fazla terim barındıran Tureng Sözlük Uygulaması bu alanda da yine fark yarattı ve aranan kelimeyi, en çok bilinen 3 farklı İngilizce aksanda seslendirme özelliği ile kullanıcılarının hizmetine sundu.

Uygulamayı indir.

En İyi iPhone Uygulamaları 8Vodafone Etrafımda Ne Var?

İsminde Vodafone geçmesine rağmen tüm operatörlerle kullanılabilen bu faydalı yazılım, GPS ile bulunduğunuz konumu belirleyerek size en yakın akaryakıt istasyonu, ATM, banka, eczane, hastane, kafe, karakol, kütüphane, market, metro durağı, postane, restoran, sinema ve taksi durağı gibi noktaları listeliyor; ayrıca listede yer alan noktaları harita üzerinde işaretliyor ve (eğer kayıtlıysa) telefon numaralarını da gösteriyor. Tabii bu işlem için o an internete bağlı olmanız gerektiğini hatırlatalım. Yaptığımız denemelerde bazı noktalan ufak hatalarla gösterse de genel anlamda kimi zaman hayat kurtarabilecek olan ve mutlaka telefonunuzda bulunması gerektiğini düşündüğümüz bu yazılımı App Store’dan kurabilirsiniz.

En İyi iPhone Uygulamaları 9CNN TÜRK Uygulaması

İlk uygulamasıyla 150.000 kişiye ulaşan CNN TÜRK iPhone uygulaması şimdi yeni versiyonuyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Uygulama Hakkında

  • Daha hızlı ve daha kolay okunur haberler
  • Foto galeriler ve videolar artık daha büyük ve daha net
  • Sonra okumak üzere haberleri saklama fonksiyonu
  • Flaş haberleri anında duyuran push notification özelliği
  • ve tabii ki CNN TÜRK canlı yayını

CNN TÜRK en güvenilir ve en kolay kullanılan iPhone uygulamasıyla her an yanınızda!

Uygulamayı indir.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/26970d1326669193-iphone-uygulamalari.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/26970d1326669193-iphone-uygulamalari-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiiphone uygulamalarıiPhone kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmakta. Apple, iPhone 5'i bekleyen kullanıcılarını, iPhone 4S ile şaşırtmış ve biraz hayal kırıklığına uğratmış olsa da, popülerliğini arttırdı, satış rekorları kırdı. Türkiye'de de takipçisi ve kullanıcısı çoğalan iPhone için, binlerce uygulama piyasaya sürüldü. Bizde sizler için, her an işinize yarayabilecek, kullanışlı, bedava ve...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...